Nie żyje
Pikio.pl
Monika Majko - 13 Października 2020

Niestety, nie żyje kolejny pedagog zarażony koronawirusem. Nauczycielka miała tylko 45 lat

Nie żyje pedageożka z województwa kujawsko-pomorskiego, kobieta zmarła po zakażeniu koronawirusem. To kolejna ofiara COVID-19 z grona pedagogicznego, niedawno media informowały o śmierci 31-letniego polonisty, który uczył w jednej ze szkół podstawowych.

Nie żyje 45-letnia nauczycielka z jednej ze szkół w województwie kujawsko-pomorskim, kobieta zmarła z powodu zakażenia koronawirusem, miała zaledwie 45 lat. To jednak nie pierwsza ofiara COVID-19 z grona nauczycielskiego. Niedawno media informowały również o śmierci 31-letniego polonisty.

Nie żyje Beata Ćwik-Rumińska, pedagożka ze szkoły w Osieku nad Wisłą

Beata Ćwik-Rumińska była pedagogiem w szkole podstawowej w Osieku nad Wisłą w województwie kujawsko-pomorskim. 11 października urząd gminy Oborowo opublikował na swojej stronie komunikat o śmierci 45-letniej nauczycielki, która walczyła z zakażeniem koronawirusem. Lokalna społeczność pogrążyła się w żałobie, kobieta angażowała się w życie miejscowości i była im dobrze znana.

Epidemia, kiedy koniecEkspert zdradził, kiedy będzie szczyt zachorowań i koniec epidemii w Polsce. Nie ma żadnych wątpliwościCzytaj dalej

- Beatę lubili wszyscy. Dla nas to jest ogromna tragedia. Ja byłam na dwutygodniowej kwarantannie, bo miałam z nią kontakt. Na szczęście mniejszy kontakt miały dzieci. Przez trzy dni dzieci nie będą przychodziły do szkoły - przyznała dyrektor szkoły w Osieku nad Wisłą Katarzyna Wachowska, w rozmowie z "Super Expressem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkich Świętych pilny apel były minister zdrowiaWażny apel b. ministra zdrowia. Chodzi o 1 i 2 listopada, wielu Polaków będzie wściekłychCzytaj dalej

Z powodu COVID-19 zmarł również 31-letni polonista z Zawiercia

45-letnia pedagożka to nie jedyna nauczycielka, która w ostatnim czasie stałą się ofiarą pandemii koronawirusa. Niedawno media obiegły informacje o śmierci 31-letniego polonisty z Zawiercia. Kamil Pietrzyk odszedł w sobotę 10 października br. w szpitalu jednoimiennym w Tychach, jak przekazała stacja TVN 24, prawdopodobnie nie miał żadnych chorób współistniejących.

Dzisiaj grzeje:

1. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się, co rząd planuje na Wszystkich Świętych

2. Uwaga: wystosowano pilny apel do Polaków. Prośba o rezygnację z odwiedzin grobów 1 listopada

3. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć

- Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszego kolegi, nauczyciela SP5 Kamila Pietrzyka. Składamy wyrazy głębokiego współczucia oraz szczere słowa wsparcia i otuchy dla Rodziny, bliskich i przyjaciół Kamila - napisano w niedzielę w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych szkoły, w której uczył 31-latek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarka Polsat News nie wytrzymała. Agnieszka Gozdyra pokazała zatrważające zdjęcie, "hańba"
  2. Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)
  3. Lekarze nie mają już wątpliwości. Plotki się potwierdziły, doskonała informacja ws. koronawirusa
  4. Wicepremier wygadał się na żywo. Zdradził, kiedy zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia, słuchacze zamarli
  5. Polki dostaną po 10 451 złotych "na rękę" od państwa. Dotyczy ponad 70 tysięcy kobiet, lepiej sprawdzić
  6. Wysłała męża po kapustę na gołąbki. Zobaczyła co kupił i zaczęła krzyczeć, popłaczecie się ze śmiechu

Ślub na wesołoMłoda para nagle odwróciła się od ołtarza i wtedy się zaczęło. Powalające sceny w kościele, mało kto się spodziewałCzytaj dalej

Źródło: Super Express / TVN 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News