Smutne wieści obiegły media w dzień wyborów, Polacy w żałobie. Nie żyje polityk

Smutne wieści obiegły media w dzień wyborów, Polacy w żałobie. Nie żyje polityk Źródło: Andres F. Uran Unsplash.com

Nie żyje kobieta, która dla wielu była symbolem lokalnego społecznika. Słowa jakie pojawiły się w sieci po jej śmierci sprawiają, że trudno powstrzymać wzruszenie i jednocześnie pokazują, jak wiele polityk znaczyła dla swojej społeczności. Wyjątkowo smutne informacje dotarły do mediów w dniu wyborów.

Nie żyje polityk, która nie bała się angażować w sprawy dotykające zarówno bogatych, jak i biednych. Jej wrażliwość na bieżącą sytuację nie pozwoliła jej nawet spokojnie spędzić emerytury. Rzadko się zdarza, by ktokolwiek był tak zaangażowany w pomoc drugiej osobie.

Nie żyje Wanda Król

Nie żyje Wanda Król. Kobieta która swoim działaniem i zaangażowaniem w poprawę sytuacji wszystkich mieszkańców znacząco wpłynęła na wygląd miasta Biały Bór. Informacje dotarły do mediów w dniu wyborów i są naprawdę druzgocące. Głos zabrał bezpośredni współpracownik Wandy Król, burmistrz Paweł Mikołajewski. W jego słowach można wyczuć wielką stratę, jaką poniósł nie tylko on i urząd miasta, ale wszyscy mieszkańcy. Jej ponadprzeciętne zaangażowanie w sprawy społeczne sprawiło, że zmieniła wiele żyć i nie pozwoliła na to, by ktokolwiek pozostał bez niezbędnej pomocy. Wyciągała rękę do każdego bez względu na to, jaką opcję polityczną czy stan kieszeni prezentował. To, co napisał burmistrz Białego Boru o zmarłej polityk, chwyta za gardło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jego słowa są naprawdę wzruszające

- Nie żyje nasza Pani Wanda Król, wiceprzewodnicząca Rady naszej gminy. Jest to dla mnie ogromny szok, tak dobry i oddany innym człowiek. Dla niej ważne były wszystkie sprawy, te najważniejsze dla każdego. Wstawiała się osobiście za każdym tematem, z którym ktoś do niej przyszedł, bo tak mocno jej zależało. Wciąż nie mogę w to wszystko uwierzyć. A przed nami jeszcze tyle niezałatwionych spraw. Pani Wando... Będzie mi ogromnie Pani brakować... Pani skromności, uśmiechu i wielkiego serca... - powiedział zdruzgotany smutnymi wiadomościami na temat polityk Paweł Mikołajewski.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP właśnie złamało ciszę wyborczą? Doniesienia z ostatniej chwili

2. Niepokojące wieści z Chin. Pojawił się nowy wirus, są już pierwsze ofiary

Zapisała się w pamięci wielu osób

Wanda Król była niesamowicie aktywna i zmieniła życie wielu osób, które miały szczęście spotkać ją na swojej drodze. Jako nauczyciel dobrze wiedziała, jak ważna jest edukacja oraz prowadzenie właściwej dyskusji w przestrzeni publicznej. Była radną w Białym Borze przez kilka kadencji, potem została mianowana przewodniczącą Rady Miejskiej. Obecnie pełniła tam funkcję wiceprzewodniczącej. Informacja o tym, że Wanda Król nie żyje jest dla wielu niesamowicie bolesną stratą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kamil Stoch zdradził kibicom swoje plany. Wraz z żoną planuje coś wspaniałego, wszystko wyszło na zdjęciu (FOTO)
  2. Wow, co za stylizacja. Magda Gessler zachwyciła w lokalu wyborczym, uwagę zwraca 1 szczegół
  3. Nikt nie mógł przewidzieć podobnej sytuacji. Zabrakło kart do głosowania, konieczne było wykorzystanie rezerwy
  4. Smutne wieści obiegły media w dzień wyborów, Polacy w żałobie. Nie żyje polityk
  5. Mało który kierowca wie, że może dostać mandat za 1 szczegół. Notorycznie popełniają konkretny błąd
  6. Jarosław Kaczyński poszedł oddać głos. Nagle doszło do incydentu, obok niego stanął mężczyzna

Źródło: szczecinek.naszemiasto.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News