Nie żyje gwiazdor
Pixabay.com ScorpionD
Monika Majko - 12 Stycznia 2021

Nie żyje aktor seriali z TVP i TVN. Córka potwierdziła smutne wieści, opublikowała wzruszające zdjęcie

Nie żyje John Reilly, aktor znany z wielu serialowych hitów, wyświetlanych również na antenie polskich stacji telewizyjnych. Informacje o śmierci aktora obiegły media. Smutne wiadomości przekazała za pomocą mediów społecznościowych jego córka.

Nie żyje gwiazdor takich seriali, jak m.in. „Beverly Hills, 90210” czy „General Hospital”. John Reilly odszedł mając 84 lata, a o śmierci amerykańskiego aktora poinformowała córka, która zamieściła w sieci wyjątkowo wzruszające zdjęcie.

Nie żyje John Reilly, miał 84 lata

Smutne informacje o śmierci aktora przekazała córka, Caitlin Reilly, która również poszła w jego zawodowe ślady. Aktorka zamieściła na swoim Instagramie poruszające zdjęcie tatą ze swojego dzieciństwa. Fotografii towarzyszył również niezwykle wzruszający wpis. 

- John Henry Matthew Reilly AKA Jack. Najjaśniejsze światło na świecie zgasło. Wyobraź sobie najlepszą osobę na świecie. Teraz wyobraź sobie, że ta osoba jest twoim tatą. Jestem bardzo wdzięczna, że ​​był mój. Jestem taka wdzięczna, że ​​mogłam go kochać. Jestem tak wdzięczna, że zdążyłem go przytulić i pożegnać. Szczerze nie wiem, co zrobię, ale wiem, że on będzie ze mną. Kocham cię na zawsze tato - przekazała córka aktora.

John Reilly rozpoczął swoją karierę aktorską w latach 60. XX wieku od występu w westernie „A Man Called Shenandoah”. Z początku był aktorem epizodyczny, jednak z czasem zaczął pojawiać się w stałych obsadach wielu serialowych hitów.

W nocy Przemysław Czarnek przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje zasłużony PolakW nocy Przemysław Czarnek przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje zasłużony PolakCzytaj dalej

Kariera John'a Reilly rozwijała się stopniowo. W latach 70. pojawił się m.in. w „As the World Turns” i „Jak zdobywano Dziki Zachód”, jednak przełom w jego karierze nastąpił dopiero dekadę później.

Gwiazdor w latach 80. został dołączony do obsady „General Hospital” , który jest najdłużej emitowanym serialem w historii. John Reilly wcielał się w postać Seana Donely'ego, a na planie produkcji spędził 11 lat.

Aktor ma na swoim koncie także wiele innych ról w popularnych serialach telewizyjnych, jak „Dynastia”, „Dallas” oraz „Melrose Place”. Ogromną rozpoznawalność przyniósł mu także młodzieżowy hit serialowy „Beverly Hills, 90210”, w którym zagrał ojca Kelly Taylor.

Gwiazdor był również aktorem dubbingowym, który najczęściej swojego głosu użyczał w  produkcjach o superbohaterach. Fani mogli usłyszeć go m.in. w  „Wonder Woman” z 1978roku, „Incredible Hulk” z 1980 roku oraz serialu „Iron Man” produkowanego w latach 1994-1996, gdzie udzielał głosu postaci Hawkeye'a. 

Gwiazdor amerykańskich oper mydlanych John Reilly odszedł 9 stycznia 2021 roku w wieku 84 lat. Nie podano oficjalnej przyczyny śmierci gwiazdora.

Nie żyje John ReillyInstagram.com hicaitlinreilly 

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News