Nie żyje Paweł Rozwadowski
Mercedes Bosquet Unsplash
Irmina Jach - 11 Października 2020

Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, nie żyje Paweł. Ciężka choroba okazała się silniejsza

Nie żyje gwiazdor uwielbiany przez miliony Polaków. Krajowe media obiegły tragiczne wieści o śmierci uwielbianego Polaka. Ciężka choroba okazała się być silniejsza od niego. Niestety, spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy. Fani pogrążyli się w głębokiej rozpaczy. Bliskim, przyjaciołom, współpracownikom oraz wielbicielom składamy najszczersze kondolencje.

Nie żyje muzyk uwielbiany przez rzesze fanów. Wokalista zmarł po wielomiesięcznej walce z nieuleczalną chorobą. Był jedną z niekwestionowanych legend polskiej sceny muzycznej. Od wielu lat na jego koncertach pojawiały się tłumy. Trudno uwierzyć w tę tragiczną i przedwczesną śmierć.

COVID-19 budzi lęk lekarzyWszyscy bardzo się mylili. Lekarze biją na alarm, chodzi o koronawirusaCzytaj dalej

Nie żyje muzyk uwielbiany przez rzesze fanów

Nie żyje Paweł "Kelner" Rozwadowski, wokalista zespołów Izrael i Deuter. Piosenkarz, gitarzysta i autor tekstów zmarł w niedzielę, 11 października, przeżywszy zaledwie 58 lat. Śmierć nadeszła zdecydowanie zbyt szybko. Legendarny muzyk był jedną z najważniejszych postaci polskiego punk rocka i reggae. Informacja o jego odejściu została opublikowana przez członków zespołu Izrael w mediach społecznościowych.

- Tak, to prawda.... Pawła nie ma już z nami. Bezsilność i pustka w głowie ukradły wszystkie słowa - napisano lakonicznie we wpisie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Paweł "Kelner" Rozwadowski przyszedł na świat 8 czerwca 1962 roku. Muzyką interesował się już jako szesnastolatek. Założony przez niego zespół Fornit w 1980 roku wziął udział w I Ogólnopolskim Festiwalu Nowej Fali w Kołobrzegu. Stworzona przez formację piosenka "Lepsza kiła od IŁ-a" cieszyła się olbrzymią popularnością. Utwór w ironiczny sposób nawiązywał do samolotów radzieckiej produkcji. Z tego powodu członkowie zespołu otrzymali zakaz działalności muzycznej w PRL.

Dzisiaj grzeje:

1. Profesor wprost przyznał, ile jeszcze potrwa epidemia. Nie ukrywał fatalnych wiadomości

2. Polskę obiegła tragiczna wiadomość, Paweł nie żyje. „Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy”

3. Niewiarygodne, ile na swoim zwycięstwie zarobiła Iga Świątek. Kwota trudna do wyobrażenia

"Kelner" niezrażony zakazem, utworzył kolejne formacje - No Price, a następnie Deuter. W 1983 roku, gdy Deuter zawiesił działalność, Paweł Rozwadowski razem z Robertem Brylewskim założyli grupę Izrael. Już w pierwszych latach wspólnej gry stworzyli utwory, które do dziś cieszą się ogromną popularnością. Po odejściu z Izraela, z reaktywowanym Deuterem występował od 2001 roku do śmierci. Zmarł w niedzielę w Warszawie po ciężkiej chorobie. Miał 58 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Awantura pod kościołem. Zaczekała na Jarosława Kaczyńskiego, interweniowała policja
  2. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Pokazała swoją kobiecość w sieci, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się właśnie, co ma wydarzyć się za kilka tygodni
  4. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje
  5. Lekarz odmówił umierającemu pacjentowi pomocy. Skandal i olbrzymia afera w polskim szpitalu
  6. Kobieta na zdjęciu ma 64 lata, zdradziła największy sekret. Codziennie je dokładnie jeden produkt

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News