17-letnia gwiazda zmarła podczas kwarantanny. Zakaz zablokował jej leczenie

17-letnia gwiazda zmarła podczas kwarantanny. Zakaz zablokował jej leczenie Źródło: pixabay.com xaam-fotografiert

Nie żyje 17-latka, która odnosiła niebywałe sukcesy w swojej dziedzinie. Jej śmierć zaskoczyła najbliższych - zmarła w czasie kwarantanny, jednak przyczyna jej śmierci nie jest taka oczywista. Z powodu międzynarodowych zakazów nie mogła się leczyć.

Nie żyje 17-latka, w której pokładano nadzieję, że będzie nawet mistrzynią świata. Niestety, kwarantanna pokrzyżowała jej plany w walce o zdrowie. Kilka dni temu odbył się pogrzeb dziewczyny.

Nastolatka borykała się z chorobą genetyczną

17-latka zmarła 6 lipca w swoim rodzinnym mieście Twer w regionie obwodu Twerskiego w Rosji. Victoria Kurepina nie mogła już dłużej walczyć - chociaż bardzo chciała, przymusowy lockdown pozbawił ją wszelkich możliwości dalszego leczenia. Była mistrzynią tańca i miała jeszcze wiele planów w tym kierunku. Jej stan zdrowia od pewnego czasu zaczął się pogarszać, dlatego leczenie było niezbędne, aby mogła uczestniczyć w kolejnych zawodach oraz aby w ogóle mogła przeżyć.

Jak się okazało, Victoria Kurepina została dotknięta niezdiagnozowaną chorobą genetyczną. Jej zdrowie dramatycznie się pogorszyło zaraz po tym, jak wygrała regionalne mistrzostwa Rosyjskiego Związku Tańca w tańcu latynoskim. Niestety, szybko wylądowała na wózku, a rodzina zorganizowała zbiórkę pieniężną. Chociaż kwota została zebrana i pozwalała na leczenie, to 17-latka nie mogła wyjechać w tym celu do kliniki do Berlina - wszystko przez kwarantannę.

Nie żyje Victoria Kurepina. W ostatnich dniach życia mocno cierpiała

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

17-latka walczyła z całych sił, jednak bez pomocy specjalistów i odpowiednich leków z dnia na dzień opadała z sił. Jej organy traciły na wydolności, w ostatnich dniach nie była w stanie ruszać rękami i nogami. Zmarła 6 lipca, a pogrzeb odbył się 2 dni później.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromna radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, zdjęcie mówi wszystko
2. Rozjaśnia przebarwienia i niweluje zmarszczki. Można ją kupić w każdej aptece za kilka złotych

- Zawsze będzie miała 17 lat. Była dzieckiem, które dorastało na moich oczach i stało się piękną i utalentowaną młodą kobietą. Są tacy młodzi tancerze, którzy bardzo szybko stają się równie dobrymi partnerami, jeśli nie lepszymi. Victoria była jedną z nich. Przesyłam kondolencje jej rodzinie i przyjaciołom. Wszystko, co musiała zrobić, to przeczekać, ale nie zdołała. Naprawdę wierzę, że tańczy teraz wśród gwiazd. Nigdy więcej bólu, więcej cierpienia - napisała trenerka młodej gwiazdy, Arsen Agamalyan.

Fot. youtube.com/Команда V/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała
  2. Stachursky jednak nie żywił się energią słoneczną? Cała prawda wyszła na jaw, gwiazdor zdradził wszystkie szczegóły
  3. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje aktor znany z filmu o Bondzie
  4. GIS ostrzega wszystkich Polaków. Duże niebezpieczeństwo, powoduje nudności, bóle głowy i wymioty
  5. Członkini komisji wyborczej przyłapana. Schowała karty do głosowania i nie chciała oddać, interweniowała policja
  6. Zablokowana autostrada, na środku koń z połamanymi nogami. Trwa akcja służb

Źródło: Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News