Śmieszył wszystkich, choć czasem wytykano mu tuszę. Legenda telewizji nie żyje

Śmieszył wszystkich, choć czasem wytykano mu tuszę. Legenda telewizji nie żyje Źródło: PublicDomainPictures/Circe Denyer

Nie żyje popularny gwiazdor, którego uwielbiało tysiące ludzi z całego świata. Ważył prawie pół tony, choć był moment, gdy udało mu się pozbyć potężnej wagi. Wiele osób wytykało mu tuszę, jednak on mimo wszystko rozśmieszał tłumy. Przekazane informacje o jego śmierci są druzgocące.

Nie żyje legenda telewizji, która rozśmieszała miliony ludzi na całym świecie. Zmarł mierząc się ze swoją chorobą, którą była niewyobrażalna otyłość. To właśnie przez nią cierpiał na liczne dolegliwości, które ostatecznie odebrały mu życie. Ważył prawie pół tony, co wiązało się z ogromną przykrością, jaką doświadczał na co dzień od ludzi. Wytykano go na ulicy palcami i był jedną z najgrubszych osób na świecie, choć przez chwilę zrzucił naprawdę sporą część swojej tuszy. Niestety, szybko doświadczył efektu jojo. Informacje o jego zgonie są wstrząsające. 

Nie żyje legenda telewizji. Zmarł otoczony bliskimi

Maximiliano Oliva to przykład osoby, która ma bardzo silny charakter. W 2007 Argentyńczyk dostał się do popularnego w tamtejszej telewizji programu "Cuestion de Peso", poprzez który motywował tysiące ludzi. Ważąc wówczas około 300 kg postanowił, że także zawalczy o lepsze jutro. Po programie ważył o 200 kilogramów mniej, co było wyczynem, jaki zapisał się w historii telewizji.

Niestety nie udało mu się utrzymać formy - szybko wrócił do dawnej wagi. To jednak nie wszystko, bo wkrótce ważył już o 100 kilogramów więcej. W pewnym momencie stał się tak ciężki, że nie wychodził z pokoju - nie mógł nawet samodzielnie się poruszać. Jego małżonka przynosiła mu jedzenie, bowiem sam nie był w stanie przekroczyć progu drzwi - nie starczało mu sił, a otwór był i tak zwyczajnie za mały.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zmarł zaledwie w wieku 34 lat

Maximiliano Oliva pokładał nadzieję w operacji żołądka, tej jednak nie udało się ostatecznie przeprowadzić. Pozostała mu współpraca z psychodietetykami i z lekarzami, którzy mieli pomóc mu z problemem, który jednak wkrótce odebrał mu życie. Oliva cierpiał m.in. na niewydolność nerek, nie mógł chodzić z powodu znacznego obciążenia stawów, miał poważne kłopoty z kręgosłupem, stłuszczenie wątroby, a także problemy z oddychaniem. Miał bardzo wysoki cholesterol i zagrażające życiu problemy z ciśnieniem. Gwiazdor nie podjął się współpracy z psychodietetykiem, a ostatecznie odszedł z tego świata. Miał 34 lata. W chwili śmierci ważył blisko 500 kg.

Fot. Facebook / Maximiliano Oliva

Fot. screen shot z Youtube/Viral Videos

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Magda Narożna z Pięknych i Młodych jeszcze ostrzej niż 14-letnia Roksana Węgiel! Pokazała całe pośladki
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. To jest nierealne. Mama Grażyny Torbickiej ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda! Chyba zesłały ją anioły
  6. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  7. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie
  8. Michał Wiśniewski bezskutecznie błaga o pomoc. Zostało 11 dni, Oliwier walczy o życie. Lekarze: "Sytuacja jest krytyczna"
  9. Wreszcie dowiedzieliśmy się ile Justyna Żyła zarobiła w Tańcu z Gwiazdami. To prawdziwa fortuna

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News