Kolejny artysta zmarł na raka trzustki. Nie żyje wybitny muzyk

Kolejny artysta zmarł na raka trzustki. Nie żyje wybitny muzyk Źródło: Pikio.pl

Nie żyje wybitny artysta, którego uwielbiały tysiące ludzi na całym świecie. Jego muzyka po dziś dzień uznawana jest za klasykę gatunku. Media poinformowały właśnie o jego śmierci, którą oficjalnie po agent artysty.

Nie żyje artysta, który zmarł nagle po przegranej walce z rakiem trzustki. Z chorobą borykał się od dawna. Niestety, terapie nie zadziałały, choć fani do końca mieli nadzieję na wyzdrowienie muzyka. Rodzina pogrążona jest w żałobie.

Nie żyje muzyk. Zmarł w wieku 52 lat

W wieku 52 lat zmarł Bushwick Bil, raper z USA, który współpracował m.in. z Dr. Dre. Dzisiaj jego hity tj. "Ever So Clear" czy "Damn It Feels Good To Be a Gangsta" nadal mają miliony odsłon na platformie YouTube.

W rozmowie z magazynem "The Rolling Stone", który jako pierwszy doniósł oficjalnie o śmierci muzyka, agent rapera Bushwicka Bila prosił o "uszanowanie prywatności" rodziny muzyka.

 - Bill odszedł w pokoju dziś o 21:35 w otoczeniu najbliższej rodziny. (...) W późniejszym terminie odbędą się publiczne uroczystości ku jego pamięci. Rodzina dziękuje za modlitwy i wsparcie oraz prosi o uszanowanie jej prywatności - czytamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Coraz więcej osób umiera na raka trzustki

Rocznie coraz więcej osób dowiaduje się o nowotworze trzustki, który często wykrywany jest bardzo późno. Zbyt późno, aby można było rozpocząć jakiekolwiek skuteczne leczenie. Często jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wycięcie części guza, a to daje zaledwie kilka miesięcy życia więcej.

Raper o guzie dowiedział się, gdy ten był już w czwartym stopniu zaawansowania. Prawdopodobnie w jego ciele znajdowały się już odległe przerzuty. Szansa na wyzdrowienie była więc znikoma.

Polski show-biznes w wyniku tej samej choroby utracił Annę Przybylską, która również zmarła na raka trzustki odziedziczonego genetycznie.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Onet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu