nie żyje prowadzący teleturniej
unsplash.com David Tomaseti
Joanna Szwalikowska - 9 Listopada 2020

Nie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobą

Nie żyje prowadzący teleturnieju, który zdobył ogromną popularność na całym świecie. Oglądały go miony osób. Jak się okazało, do samego końca walczył z chorobą.

Nie żyje jeden prowadzący kultowego teleturnieju, który pokochali widzowie na całym świecie. Bardzo smutna wiadomość właśnie obiegła media. Oglądały go miliony osób. Na jaw wyszło, że mężczyzna od dawna walczył z poważną chorobą.

Smutna wiadomość o żonie Rafała Trzaskowskiego. W sieci pojawił się apelSmutna wiadomość o żonie Rafała Trzaskowskiego. W sieci pojawił się apelCzytaj dalej

Nie żyje prowadzący teleturnieju, który stał się kultowy na całym świecie

Wielu widzów nie wyobrażało sobie spędzenia wieczoru bez tego programu. Prowadzący był gospodarzem show od 1984 roku. Niestety, media właśnie obiegła wiadomość o jego śmierci.

Alex Trebek nie żyje, poinformował portal TMZ, miał 80 lat. Od 1984 roku pełnił rolę gospodarza w programie "Jeopardy", wzorowano na nim popularny obecnie na TVP teleturniej "Va Banque". Wiadomość o jego śmierci mieli przekazać twórcy amerykańskiej wersji show.

- Alex Trebek odszedł spokojnie w domu tego ranka, otoczony rodziną i przyjaciółmi - napisano na portalu TMZ. Był on prawdziwą ikoną telewizji. Widzowie nie wyobrażali sobie spędzenia wieczoru bez tego programu. Niestety, prowadzący zmarł z powodu poważnej choroby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Jak się okazało, Alex Trebek chorował na nowotwór trzustki.Ta straszna wiadomość ujrzała światło dziennie w marcu 2019 roku. Prowadzący rozpoczął wówczas chemioterapię. Nie planował jednak żadnych zwolnień lekarskich ani przejścia na emeryturę. Nadal miał nadzieję, na występy w teleturnieju "Jeopardy".

Trebek miał pracować praktycznie bez przerwy. Nie znajdował ani momentu na wytchnienie, nawet gdy w jego życiu dochodziło do bardzo trudnych chwil. Według TMZ miał nazwać je:

- "masowymi atakami wielkiej depresji, które sprawiły, że zastanawiałem się, czy naprawdę warto walczyć - napisano. Mimo wszystko skupiał się jednak na pracy i funkcjonował dalej.

Każdego dnia dzielnie podnosił się do walki, nawet w najtrudniejszych momentach swojego życia, starał się dawać przykład innym chorym, że z chorobą można zwyciężyć. Najważniejszym jednak jest, by się nie poddać, nawet w momencie, gdy traci się już wszelką nadzieję.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość

2. Właśnie podano termin. 12 listopada może spełnić się najgorsze dla wszystkich Polek i Polaków

3. Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

W materiale wideo zamieszczonym poniżej Alex Trebek informował fanów o swoim stanie zdrowia. Namawiał chorych do tego, by byli wytrwali oraz walczyli z chorobą. Prosił również o wsparcie, a także wiarę, dzięki którym miał nadzieję pokonać nowotwór.

Wiadomość o odejściu kultowego prowadzącego wstrząsnęła światem. Wiele osób jest załamanych nagłym odejściem Trebeka. Jego śmierć jest ogromną stratą dla amerykańskiej telewizji. Dzięki niemu przed ekranami zasiadały miliony widzów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal. Kłusowniczka zabiła niespotykaną czarną żyrafę. Trofeum pochwaliła się w sieci
  2. Justyna Żyła zaskakuje. Pokazała się zupełnie bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Komputer stworzył ultrasilną szczepionkę na COVID-19. Naukowcy zachwyceni
  7. Dzisiaj skończyłaby 105 lat. Jak wspominamy Hankę Bielicką, ikonę polskiego kabaretu i sceny aktorskiej?
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News