Trudno wyrazić smutek słowami, rodzina pogrążyła się w żałobie. Właśnie otrzymaliśmy wiadomość o śmierci lubianej Polki

Trudno wyrazić smutek słowami, rodzina pogrążyła się w żałobie. Właśnie otrzymaliśmy wiadomość o śmierci lubianej Polki Źródło: David Tomaseti/Unsplash

Nie żyje uwielbiana na Podkarpaciu Polka. Media wlaśnie podały przygnębiającą wiadomość, Albina Kurcz, jedna z najstarszych osób województwie podkarpackim odeszła w pięknym wieku. Jej śmierć pogrążyła w żałobie całą rodzinę i mieszkańców miasta.

Nie żyje Albina Kurcz, jedna z najstarszych osób województwie podkarpackim odeszła 7 sierpnia. Uwielbiana mieszkanka Podkarpacia przeżyła 107 lat. O jej śmierci poinformowano w lokalnych mediach. Przykra wiadomości pogrążyła w żałobie całą rodzinę zmarłej. 

Nie żyje Albina Kurcz, jedna z najstarszych osób województwie podkarpackim

- Zmarła jedna z najstarszych osób w województwie podkarpackim. Mieszkanka powiatu jasielskiego. Przeżyła 107 lat - pojawiła się przykra wiadomość na Facebookowej stronie Wydarzenia W Jaśle. 

W mediach społecznościowych została opublikowana informacja na temat pogrzebu Albiny Kurcz, który odbył się dzisiaj 9 sierpnia. O godzinie 12:30 odbyła się modlitwa różańcowa w Kościele Parafialnym w Żałężu. Tuż po nim o godzinie 13:00 rozpoczęła się msza żałobna, po której żałobnicy odprowadzili zmarłą na cmentarz komunalny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Albina Kurcz w setne urodziny zdradziła ważny sekret

- Babcia jest cudowna, zawsze się nami zajmowała, gdy byliśmy dziećmi. Śpiewała nam różne piosenki, malowała z nami obrazki. Zawsze jest dla nas najukochańszą babcią, do której można się zwrócić z problemem. Jest optymistką, co chyba też przyczyniło się do jej długowieczności i właśnie od babci można czerpać taką pozytywną energię przez cały czas - mówiła o ukochanej babci Anna Kurcz podczas obchodów jej setnych urodzin. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nadszedł komunikat z Kancelarii Premiera. Bezwzględnie dotyczy wszystkich Polaków
2. Spektakularna wpadka w TVP na żywo. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

3. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków, trzeba się dostosować

Podczas setnych urodzin Albiny Kurcz zjechała się do niej cała rodzina. Wszyscy bliscy chcieli być z nią w ten wspaniały dzień. Lokalny portal Jasło4U.pl usiłował dowiedzieć się od solenizantki, jaki jest jej przepis na długie życie. Po chwili milczenia Albina Kurcz, powiedziała "Moje życie to wola Boga oraz dobre odżywianie". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny komunikat ministerstwa i nagła decyzja Andrzeja Dudy. Trwa akcja
  2. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  3. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  4. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
  5. "Nasz nowy dom" i spalony dom nie są najgorszym scenariuszem. Katarzyna Dowbor ze łzami o zmarłych uczestnikach, smutne wspomnienia

Źródło: Facebook, Jasło4U.pl 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News