Bliscy Kosteckiego nie wierzą w samobójstwo. Niejasne okoliczności śmierci słynnego boksera

Bliscy Kosteckiego nie wierzą w samobójstwo. Niejasne okoliczności śmierci słynnego boksera Źródło: screen/youtube/

"Nie żyje Dawid Kostecki" - takie informacje obiegły polskie media 2 sierpnia. Fani boksu byli wstrząśnięci doniesieniami, a jeszcze bardziej poruszająca była kwestia dotycząca przyczyn zgonu. Śmierć pięściarza jest o wiele bardziej tajemnicza, niż komukolwiek mogłoby się wydawać.

Tylko bokser, który nie żyje, wie, co tak naprawdę wydarzyło się tego tragicznego dnia. Śledczy nie zwlekali z przekazaniem informacji na temat tego, jak zmarł osadzony. Od razu podano, że doszło do samobójstwa, co doszczętnie załamało jego rodzinę. Już kilka dni później, po oswojeniu się z utratą bliskiej osoby, pogrążeni w żałobie zaczęli mieć wątpliwości, co do faktycznej przyczyny zgonu.  

Nie żyje znany pięściarz. W jaki sposób zmarł Kostecki? 

Dawid Kostecki przebywał w Zakładzie Karnym na warszawskiej Białołęce. Informacje o jego śmierci były naprawdę poruszające dla wielu osób, choć znaczna większość doskonale znała jego mroczną przeszłość. Już chwilę później poinformowano, że pięściarz popełnił samobójstwo. Według tego, co mówili śledczy, Kostecki został znaleziony martwy rankiem 2 sierpnia w swojej celi. Miał on powiesić się na prześcieradle w pozycji leżącej, przez co wyglądał zupełnie tak, jakby spał. Ponadto, był przykryty kocem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Służba więzienna podtrzymywała, że w jego zachowaniu nic nie wskazywało, aby miał odebrać sobie życie, jednak z uwagi na częste samobójstwa w zakładach karnych, tę teorię uznano za pewną. Z przekazywanych do mediów informacji wynika, że współwięźniowie Kosteckiego również nie zauważyli czegoś, co mogło wzbudzić u nich większe zainteresowanie. 

Niejasne okoliczności śmierci 

Choć teoria o samobójstwie wysunęła się na pierwszy plan, z czasem bliscy boksera zaczęli w nią wątpić. Ich zdaniem to niemożliwe, by Dawid popełnił samobójstwo. Ponadto, zwracają uwagę na brak niepokojącego zachowania z jego strony. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje bohater uwielbianego serialu TVP "Zniewolona". Straszna śmierć
2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Rodzina pięściarza jest niemalże pewna, że do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie, jednak nie są do końca przekonani czy byli to inni osadzeni czy służba więzienna. By jak najszybciej poznać prawdę, zgłosili się ponoć do znanego warszawskiego adwokata, który ma pomóc im ustalić rzeczywiste przyczyny zgonu. Wszystko wskazuje na to, że sprawa Kosteckiego będzie ciągnęła się znacznie dłużej, niż wszyscy zakładali. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

Źródło: natemat  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News