Ogromna tragedia. Śmieciarka wjechała w pieszą, kobieta nie żyje

Ogromna tragedia. Śmieciarka wjechała w pieszą, kobieta nie żyje Źródło: commons.wikimedia/henryk_borawski/

Nie żyje kobieta, która została potrącona przez nadjeżdżającą śmieciarkę. Kierowca pojazdu nie mógł uwierzyć w to, co się stało. Na miejscu pracują już specjaliści, którzy chcą poznać wszystkie szczegóły zdarzenia.

Nie żyje mieszkanka Sanoka. Nic nie zwiastowało takiej tragedii, która wstrząsnęła okolicznymi mieszkańcami. Widok radiowozów policyjnych, pogotowia i działającej prokuratur na długo pozostanie w ich pamięci. Na miejscu nieustannie trwają prace specjalistów.  

Nie żyje kobieta. Potrąciła ją śmieciarka 

Do tego tragicznego zdarzenia doszło dziś rano w Sanoku, na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Langiewicza. Około godziny 10:30 mężczyzna jadący śmieciarką, nagle spostrzegł przed sobą kobietę. Mimo usilnych starań hamowania lub skierowania pojazdu w inną stronę, był zdecydowanie za blisko, zatem na reakcję było już za późno. Roztrzęsiony 36-latek niezwłocznie zawiadomił pogotowie, które zjawiło się na miejscu już kilka chwil po otrzymaniu zgłoszenia. Ratownicy szybko zajęli się kobietą i usilnie starali się przywrócić jej funkcje życiowe. Niestety mimo reanimacji, kobiety nie udało się uratować

Sprawę bada policja 

Po jednoznacznym stwierdzeniu zgonu kobiety, poinformowano policję. Funkcjonariusze w towarzystwie prokuratora zjawili się na miejscu już kilka minut później. Od razu zaczęto przesłuchiwać kierowcę śmieciarki, a także zbierać materiał dowody. Specjaliści zajęli się również ustalaniem tożsamości zmarłej, co pozwoli jak najszybciej dotrzeć do jej bliskich. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy potrącenie śmieciarką było zwykłym przypadkiem, czy może spowodowała to nieostrożność 36-letniego kierowcy. Prokuratura bada również, czy kobieta celowo nie wtargnęła na jezdnię, wprost pod koła pojazdu, a także czy kierowca stosował się do przepisów ruchu drogowego. Kolejne informacje w tej sprawie, najprawdopodobniej pojawią się w mediach w przeciągu najbliższych kilku lub kilkunastu godzin.  

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  4. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu