Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy

Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy Źródło: .

Nie żyje niesamowity gwiazdor, którego kochały miliony słuchaczy na całym świecie. Tragiczna informacja pojawiła się w mediach zaledwie chwilę temu. Śmierć muzyka to wielka strata, z którą ciężko będzie się pogodzić.

Nie żyje niezwykle utalentowany i ceniony muzyk, który dzięki swojej osobowości zjednał sobie najprawdziwszą rzeszę fanów przez wiele lat zachwycających się jego twórczością. Zaledwie kilka godzin temu, media na całym świecie obiegła informacja, że zmarł Mac Rebennack znany szerszemu gronu jako Dr. John.  Znane są przyczyny śmierci gwiazdy. 

Nie żyje wybitny człowiek 

Autor tekstów z Nowego Orleanu, piosenkarz, pianista, kilkukrotny laureat nagrody Grammy, dzięki swoim licznym talentom, ujął za serca miliony. Oficjalna informacja na temat jego śmierci pojawiła się na jego Twitterze, a zamieścili ją jego bliscy. Jak mogliśmy się już dowiedzieć, gwiazdor zmarł w nocy z czwartku na piątek na atak serca mając 77-lat. Nikt nie spodziewał się, że będzie musiał pożegnać się ze swoim ulubieńcem tak nagle. Wielu z jego najbliższych nie zdążyło się z nim pożegnać. Informacje na temat jego pogrzebu nie są jeszcze dokładnie znane, jednak najprawdopodobniej pojawią się już niedługo.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niezwykły talent i liczne osiągnięcia 

Na swoim koncie Dr. John ma niezliczoną ilość osiągnięć muzycznych, za które wciąż go ceniono. Niewielu zapewne wie, ale tuż przed rozpoczęciem swojej wielkiej kariery należał on do chóru, jednak nie trwało to długo, bowiem został z niego wyrzucony. Przez wiele lat cieszył się niezwykłą popularnością, a każde jego dzieło spotykało się niemalże tylko i wyłącznie z pozytywnymi opiniami. 

Niestety jego kariera gitarzysty została nagle przerwana w 1960 roku po tym, jak podczas jednego ze swoich koncertów został postrzelony w dłoń. Mimo wszystko nie poddał się, jednak od tej pory, jego głównym obiektem zainteresowań była gra na fortepianie, z którą radził sobie fenomenalnie. Co więcej, sześciokrotnie zdobył nagrodę Grammy. Zapewne niewielu wie, ale muzyk fascynował się nowoorleańską tradycja voodoo.  

twitter/dr_john/

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły? 
  2. NIEDOWIERZANIE! Znana prezenterka schudła 16 kg w 2,5 miesiąca! Jak to zrobiła? Nie uwierzycie [FOTO]
  3. Uczestniczka "Mam talent" nie żyje. Została znaleziona przez przechodniów w rzece
  4. Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie? Zbieramy szczęki z podłogi
  5. Koszmar córki Beaty Tyszkiewicz. Nie miała pojęcia, co jej ojciec zrobił 10 miesięcy przed śmiercią
  6. Zdjęcie Kasi Cichopek z ptakiem między nogami w sieci. Fani nie spodziewali się tego po aktorce

Źródło: twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu