Kulisy śmierci Krzysztofa Leskiego porażają. Jego morderca po zabójstwie zrobił coś nieprzewidywalnego

Kulisy śmierci Krzysztofa Leskiego porażają. Jego morderca po zabójstwie zrobił coś nieprzewidywalnego Źródło: screen/TVP

Nie żyje były dziennikarz TVP, Krzysztof Leski. Z podanych dzisiaj w mediach informacji wynika, że 60-latek został zamordowany. Sprawca po śmierci zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał.

Dzisiaj podano informacje, że nie żyje Krzysztof Leski, były reporter TVP. Policja wczoraj wkroczyła do jego mieszkania i znalazła jego martwe ciało. Okazuje się, że został zamordowany, a sprawca po dokonaniu zbrodni zrobił coś kompletnie niespodziewanego.

Nie żyje Krzysztof Leski. Jego morderca zrobił coś nieprzewidywalnego

- Wczoraj (6 stycznia br.) około godz. 9:40 do funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji pełniących służbę na Rynku Głównym w Krakowie podszedł 34-latek. Mężczyzna oznajmił stróżom prawa, że w sylwestrową noc w wynajmowanym warszawskim mieszkaniu dokonał zabójstwa współlokatora - informowała policja z województwa małopolskiego.

O śmierci dziennikarza, służby dowiedziały się właśnie od samego sprawcy, który sam oddał się w ręce policji. Zaraz po przekazaniu tej informacji, policjanci zdecydowali się wkroczyć do mieszkania na warszawskiej Woli. Z pomocą strażaków sforsowali wejście, w środku znaleźli ciało Krzysztofa Leskiego z ranami ciętymi na gardle. Sprawcy postawiono zarzuty, do których się przyznał.

Krzysztof Leski miał za sobą bogate doświadczenie dziennikarskie. Pracował dla Solidarności

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

60-letni dziennikarz pracował w mediach od lat 80. Był dziennikarzem Agencji Solidarność i pomagał w relacjonowaniu prezydium Krajowej Komisji Porozumiewawczej. Gdy ogłoszono stan wojenny, internowano go. Po transformacji ustrojowej został pracownikiem "Gazety Wyborczej", a w latach 1990-2001 pracował dla TVP.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

W Telewizji Polskiej prowadził programy takie jak "Tylko w jedynce", "Wiadomości", czy "Klub dwójki". Współpracował z "Polityce" i "Wprost" był również korespondentem zagranicznych mediów, prowadził audycje w Polskim Radiu. W 2011 z rąk prezydenta przyjął odznaczenie Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy
  4. Wybuchła panika na pogrzebie, nie żyje co najmniej 35 osób. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News