Nie żyje polityk
Pixabay.com ScorpionD
Monika Majko - 6 Listopada 2020

Nie żyje polski polityk. Wielka strata, wiadomość o jego śmierci potwierdziła partia

Nie żyje polski polityk. Wiadomość o jego śmierci została potwierdzona przez partię, z którą był związany przez wiele lat.

Nie żyje ceniony polityk, zmarł 5 listopada 2020 roku, w chwili odejścia miał 63 lata. Partia potwierdziła doniesienia, wyjątkowo smutne wiadomości obiegły krajowe media.

Nie żyje członek PSL

Zmarł Jan Zalewski, ceniony polityk i członek Polskiego Stronnictwa Ludowego. Mężczyzna odszedł 5 listopada 2020 roku. Smutne doniesienia o jego zgonie potwierdzili koledzy z podlaskiego oddziału PSL.

- Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym, w wieku 63 lat zmarł nasz Kolega Jan Zalewski. [...] Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia i najszczersze słowa otuchy w trudnych chwilach po śmierci Janka. Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci - napisali koledzy z PSL Podlaskie o zmarłym polityku.

Jan Zalewski zmarł mając 63 lata. Był aktywnym działaczem Polskiego Stronnictwa Ludowego i wieloletnim Prezesem Zarządu Powiatowego PSL w Siemiatyczach, a także członkiem Rady Naczelnej PSL.

Z ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuZ ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuCzytaj dalej

Polityk w przeszłości był również dyrektorem Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Jan Zalewski od lat sprawował również urząd Starosty powiatu siematyckiego.

- Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Starosty Siemiatyckiego Jana Zalewskiego. Wobec ciosu, który spadł na nas wszystkich składamy szczere kondolencje oraz przesyłamy słowa otuchy i wsparcia Rodzinie i Najbliższym, w szczególności żonie oraz dzieciom. Trudno pogodzić się z tak wielką stratą - przekazano kondolencje na stronie starostwa powiatowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Nie żyje Jan Zalewski, miał 63 lata

Według informacji przekazanych przez portal bia24.pl, Jan Zalewski miał zmagać się z zakażeniem wirusem SARS-COV-2, a do zgonu polityka miało dojść w drodze do szpitala w Bielsku Podlaskim.

- Dzień wcześniej w szpitalu w Białej Podlaskiej zmarł radny miejski Siemiatycz, wiceprzewodniczący Rady Miasta Jan Hyndza (67 lat). U niego także stwierdzono zakażenie koronawirusem - przekazał portal bia24.pl.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle wprowadzono obowiązkowy test na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie przykre informacje

2. Zakaz lotów do Polski. Od 10 listopada ogromne zmiany dla Polek i Polaków

3. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt

W kierunku rodziny zmarłego Starosty Siemiatyckiego popłynęło wiele ciepłych słów i kondolencji. Polityka wspomniał w mediach społecznościowych m.in. Jerzy Leszczyński, były marszałek województwa podlaskiego.

- Nie mogę uwierzyć, że Janka już nie ma wśród nas, a jeszcze dzisiaj rozmawiałem z Nim przez telefon i zapewniał, że będzie dobrze... Janku, Przyjacielu, Twoje odejście to wielki wstrząs, ból i wielka strata dla nas - napisał na Facebooku Jerzy Leszczyński.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Bezdomnemu zostały 2 miesiące życia. Jego ostatnia wola sprawia, że łzy płyną po policzkach
  3. Adam Małysz przekazał najgorszą wiadomość milionom Polaków. Stało się, czeka nas wielki zawód
  4. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  5. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  6. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  7. Najpiękniejsze gwiazdozbiory na polskim niebie. Znajdziesz je za pomocą prostej aplikacji
  8. 26-letni Joe Biden wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z młodości
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Poranny/bia24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News