Setki tysięcy fanów pogrążyło się w żałobie. Nie żyje młody, uwielbiany gwiazdor, miał przed sobą całe życie

Setki tysięcy fanów pogrążyło się w żałobie. Nie żyje młody, uwielbiany gwiazdor, miał przed sobą całe życie Źródło: pixabay.com xaam-fotografiert

Nie żyje gwiazdor uwielbiany przez internautów. Światowe media obiegła dziś smutna wiadomość o śmierci młodego mężczyzny. To nieodżałowana strata, miał przed sobą całe życie. Setki tysięcy fanów, którzy śledzili jego działalność, pogrążyło się w żałobie. Trudno im uwierzyć w przedwczesne odejście idola.

Nie żyje popularny gwiazdor, którego uwielbiały setki tysięcy fanów. Jego profile w mediach społecznościowych i konto w serwisie YouTube cieszyły się ogromną popularnością, szczególnie wśród młodych widzów. Mężczyzna miał zaledwie siedemnaście lat. Przyczyna jego przedwczesnej śmierci jest szokująca. To niejedyna tragiczna wiadomość, która obiegła media w ostatnim czasie.

Nie żyje siedemnastoletni gwiazdor

Ethan Peters stał się popularny, gdy założył konta na Instagramie i na YouTube. Siedemnastolatek mógł pochwalić się wybitnymi zdolnościami marketingowymi, dzięki czemu publikowanie ciekawostek i zdjęć obrazujących jego codzienne życie, wkrótce urosło do rangi pracy. Jego profile były obserwowane przez ponad pół miliona fanów, a kolejne owocne współprace dawały nadzieję na wybitną karierę. Misją nastolatka było udowodnienie internautom, że sztuka wizażu nie jest domeną kobiet. Gwiazdor wykonywał piękne makijaże, a efektami swojej pracy chętnie dzielił się z fanami. Jego stylizacje budziły prawdziwy zachwyt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Siedemnastolatek, który nie żyje, był znany od pseudonimem Ethanisupreme. Mimo sukcesów w życiu zawodowym, borykał się z poważnymi problemami prywatnymi. Ethan Peters od dłuższego czasu był uzależniony od narkotyków. Walczył z nałogiem przez przeszło rok. Niestety, nie udało mu się wygrać. Media obiegła dzisiaj wiadomość o śmierci idola. Na ten moment, za oficjalną przyczynę zgonu uznaje się przedawkowanie środków odurzających. Najbliższa przyjaciółka nastolatka, modelka Ava Louise, postanowiła pożegnać go za pomocą posta w mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Ujawniono plan Morawieckiego. Fatalna wiadomość dla tysięcy Polaków

- Ethan był najlepszym przyjacielem na świecie. To jedyna osoba, z którą rozmawiałam w minionych miesiącach. Byłam sama w swojej walce, a on ponownie mnie zainspirował. Dwa tygodnie temu świętowaliśmy razem moje urodziny. Jestem wdzięczna, że przyleciał z Uniwersytetu Rutgersa, by mnie zobaczyć. Dzisiejszej nocy rozmawialiśmy po raz ostatni. Żałuję, że się rozłączyłam. Nie mogę oddychać. To najgorszy ból, jaki kiedykolwiek czułam. Ethan widział mmoje upadki i świętował ze mną moje wzloty. Był kimś więcej niż wszyscy widzieliście w internecie. Jego niesamowici rodzice byli dla mnie rodzicami, gdy moi mnie zawodzili. Ethanie, zadbam o to, żebyś został upamiętniony - napisała dziewczyna.

Wyświetl ten post na Instagramie.

This right here is my best friend in the entire world. He was the only person I spoke to for months. I was all alone and struggling and Ethan inspired me again. He was here with me for my birthday 2 weeks ago and I’m so thankful I got to spend it with him. I’m so fucking thankful he flew out to bum ass Rutgers university to see me. We had our last FaceTime call last night and I am so so so sorry I cut it short. I can’t breathe. This is the worst pain I ever felt. Iv lost friends but never a best friend. Ethan saw me through my lows and celebrated my highs with me. He was so much more than what you all saw online. His amazing parents have been parents to me when mine haven’t been the best, so please respect their privacy at this time. Ethan fucking Peters I’m gunna make sure you legacy lives on you were meant for so much, the smartest teenager I knew. I hope there’s an afterlife and you’re doing wild shit up there I really fucking do.

Post udostępniony przez Ava Louise (@avalouiise)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Zamiast wyrzucać do kosza, zrób z nich nawóz do storczyków. Rosną po nim jak szalone

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News