Wszyscy do końca wierzyli w szczęśliwy finał. Niestety, służby potwierdziły tragiczne informacje, nie żyje

Wszyscy do końca wierzyli w szczęśliwy finał. Niestety, służby potwierdziły tragiczne informacje, nie żyje Źródło: Pixabay

Dramatyczna informacje zostały potwierdzone. Spełnił się najczarniejszy z możliwych scenariuszy. Wszyscy do ostatniej chwili mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, mężczyzna nie żyje. Konieczna była interwencja odpowiednich służb.

Niestety tragiczna informacja została oficjalnie potwierdzona. Najgorszy możliwy scenariusz stał się rzeczywistością, nie żyje mieszkaniec Nowej Dęby. Do ostatniej chwili wszyscy mieli nadzieję, że odnajdzie się cały i zdrowy. Po interwencji służb okazało się, że nic więcej nie da się już zrobić. 

Dramatyczna wiadomość została oficjalnie potwierdzona, nie żyje mieszkaniec Nowej Dęby

6 sierpnia w niedzielę ok. godz. 11.23 policja przesłała prośbę o pomoc do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu. Wezwane dotyczyło otwarcia drzwi do jednego z mieszkań znajdujących się w Nowej Dębie. Wcześniej do policji wpłynęło zgłoszenie mieszkańców bloku, którzy od jakiegoś czasu nie widywali swojego sąsiada. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mieszkańcy bliku znajdującego się przy ul. Jana Pawła II w Nowej Dębie powiadomili policję o tym, że od kilku dni nie widywali swojego sąsiada. Usiłowali się również z nim skontaktować, niestety nie odpowiadał na jakiekolwiek próby , jak np. pukanie do drzwi. Po interwencji policji, konieczna okazała się również pomoc straży pożarnej. 

Na miejsce został skierowany zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Dębie. Strażacy po przyjeździe na miejsce, zdołali otworzyć drzwi do mieszkania. Niestety najgorsze obawy sąsiadów zostały potwierdzone. W środku odnaleziono ciało poszukiwanego mężczyzny. Na miejsce przybyli również ratownicy medyczni, którzy po przeprowadzeniu badania, potwierdzili zgon. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz, który rozwścieczył Polaków, już nie obowiązuje. Mamy potwierdzenie

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna

Teraz sprawą zajmie się policja. Zostaną przeprowadzone czynności mające na celu ustalenie, czy mieszkaniec Nowe Dęby zmarł z przyczyn naturalnych oraz czy do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beata Kozidrak wyszła na scenę, nagle w jej oczach pojawiły się łzy. Trudno powstrzymać emocje
  2. Pszczoły mają lek na nowotwory. Zaskakujące wnioski naukowców
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Cukinia i papryka w cudownej kompozycji, magii dodaje nieziemska zalewa. Najlepiej zrobić porządny zapas, znika błyskawicznie

Źródło: Tygodnik Nadwiślański

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News