Wyjątkowo przykre informacje obiegły media. Długo walczył z chorobą, niestety nie żyje

Wyjątkowo przykre informacje obiegły media. Długo walczył z chorobą, niestety nie żyje Źródło: Artgrid Monster Filmmakers

Nie żyje idol i legenda sportu. Uwielbiana przez kibiców gwiazda ustanawiała nowe rekordy. Wczoraj media potwierdziły smutną informację o jego śmierci. W marcu potwierdzono u sportowca obecność wirusa SARS-CoV-2.

5 kwietnia media potwierdziły smutną informację - nie żyje legendarny sportowiec. Mężczyzna 25 marca otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Za przyczynę śmierci gwiazdy uznano COVID-19.

Nie żyje kolejna wielka gwiazda, u której wcześniej wykryto wirus SARS-CoV-2. W niedzielę działacze klubu, w którym występował sportowiec, opublikowały w mediach społecznościowych smutny wpis pożegnalny. W świecie amerykańskiego futbolu mężczyzna uznawany był za prawdziwą legendę i jednego z najlepszych kopaczy w historii NFL.

Nie żyje Tom Dempsey

Potwierdzono, że nie żyje jeden najwybitniejszych graczy ligi NFL. Tom Dempsey rozwijał sportową karierę w latach 1969-79. Reprezentował klubowe barwy New Orleans Saints, Philadelphia Eagles, Los Angeles Rams, Houston Oilers i Buffalo Bills. Podziw budziły nie tylko jego umiejętności motoryczne, ale również konsekwencja. Tom urodził się bowiem bez palców w prawej stopie i ręce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomość o tym, że Tom Dempsey nie żyje, uderzyła w wielu fanów NFL oraz zawodników klubów, w których grał Amerykanin. Mimo niepełnosprawności sportowiec zrobił wielką karierę, ustanawiając w listopadzie 1970 roku rekord kopnięciem, po którym piłka pokonała 63 jardy. Rekord ten utrzymał się aż do 2013 roku. Dzięki temu Dempsey trafił do kart historii NFL.

Dzisiaj grzeje: 1. Okropne informacje, kłęby dymu w centrum Polski. Trwa dramatyczna akcja 26 zastępów straży pożarnej

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Tom Depsey jest kolejną gwiazdą, która nie zmarła po tym, jak walczyła z COVID-19. Sportowiec otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa 25 marca. Ostatnie spędził w domu spokojnej starości Lambeth House w Nowym Orleanie, gdzie został objęty kwarantanną. Zawodnik New Orleans Saints wcześniej chorował na demencję. Zmarł w wieku 73 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wirusolog z Niemiec twierdzi, że koronawirus roznosi się w zupełnie inny sposób niż wszyscy myślą. Badania oparł na zakażonych mieszkańcach
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. Wiadomo, jakie choroby współistniejące miały ofiary koronawirusa. Niedobrze, jedna z nich jest zmorą Polaków
  4. Lekarz walczący z koronawirusem popełnił samobójstwo. Zostawił przejmujący list pożegnalny
  5. Fatalne informacje z samego rana. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało najgorszą wiadomość
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News