Niewyobrażalny dramat, nie żyje Alicja. Lekarze próbowali wszystko zatuszować, krzyczała w szpitalu wniebogłosy

Niewyobrażalny dramat, nie żyje Alicja. Lekarze próbowali wszystko zatuszować, krzyczała w szpitalu wniebogłosy Źródło: screen/fakt/

Nie żyje 22-letnia Alicja. Okoliczności w jakich zmarła mrożą krew w żyłach i ciężko jest sobie wyobrazić, przez co musiała przechodzić ta młoda kobieta. Jej rodzina domaga się zadość uczynienia ze strony winnych śmierci jej córki.

Nie żyje Alicja Tepikina. Kobieta zmarła niedługo po porodzie i to w niezwykle okrutnych okolicznościach. Jej bliscy nie mają nawet najmniejszych wątpliwości co do tego, że lekarze są winni śmierci 22-latki. Jak się okazuje, ci chcieli podobno wszystko zatuszować, podając tym samym fałszywe przyczyny zgonu.  

Zaskakujące zalecenia lekarza

Do zdarzenia doszło w Rosji w lutym bieżącego roku. 22-letnia Alicja spodziewała się swojego pierwszego dziecka, jednak jakiś czas przed planowanym porodem, lekarz stwierdził, że istnieje ryzyku przedwczesnego rozwiązania i dlatego zalecił założenie szwów podtrzymujących. 22-latka termin miała dopiero na 3 marca, jednak  do szpitala zgłosiła się już 26 lutego i to właśnie wtedy specjalista zadecydował o wywołaniu porodu. Jego decyzja była dość zaskakująca, bowiem do takich sytuacji dochodzi, gdy życiu dziecka zagraża niebezpieczeństwo, jednak w tym przypadku zdecydowanie tak nie było.  

Zgodnie z wytycznymi lekarza, kobieta trafiła na salę porodową, gdzie akcja przyjmowania na świat malucha przebiegała bez najmniejszych komplikacji. Problem pojawił się dopiero w momencie, gdy ta miała urodzić łożysko, z czym miała znaczący problem, bowiem utknęło w jej macicy. 

Nie żyje młoda kobieta. Ktoś musi ponieść konsekwencje 

W związku z problemami, jakie wystąpiły w ostatniej fazie porodu, lekarz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i to dosłownie. W nieprzyjemny, a przede wszystkim brutalny sposób, zaczął na siłę wyciągać łożysko kobiety. Ponieważ szpital jest naprawdę niewielki, jej przeraźliwe krzyki było słychać na każdym korytarzu, co potwierdzili przebywający tam wówczas pacjenci. Po chwili okrutnych  zmagań lekarza udało mu się wyciągnąć nie tylko łożysko, ale co gorsza wyrwał również macicę. Alicja w sekundę zaczęła się wykrwawiać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po całym zdarzeniu 22-latka została przewieziona na salę i podpięta do specjalnej aparatury. Personel początkowo nie wyrażał zgody na odwiedziny bliskich, jednak, gdy uległ ich prośbą, kategorycznie zabronił jej dotykania. Zdruzgotana matka nieświadomie pogłaskała swoją nieprzytomną córkę po ręce i wtedy spostrzegła, że ta jest lodowata.

Chwilę później okazało się, że kobieta nie żyje już od kilku godzin, a lekarze świadomie podpięli ją martwą do aparatury. Co gorsza, w karcie zgonu jako przyczynę podali wstrząs poporodowy, jednak sekcja wykazała, że prawdziwą przyczyną był silny krwotok. Rodzina zmarłej domaga się kary dla personalu. Informują również, że Alicja ponoć już wcześniej była źle traktowana w tamtejszym szpitalu. 

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Socha poznała męża jako szesnastolatka. Dzisiaj może być dumny, gwiazda pochwaliła się największym szczęściem (zdjęcie)
  4. Ola Kwaśniewska jest najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Wiemy dlaczego
  5. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz   

Źródło: fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu