Ogromny smutek i żałoba dla wszystkich Polaków. Niestety, nagła śmierć zabrała go przedwcześnie

Ogromny smutek i żałoba dla wszystkich Polaków. Niestety, nagła śmierć zabrała go przedwcześnie Źródło: .

Nie żyje młody sportowiec. Znane są okoliczności jego śmierci, niezwykle tragiczne wydarzenie. Był bardzo młody, a jego trener widział w nim ogromny potencjał.

Nie żyje polski, 34-letni sportowiec. Osierocił troje małych dzieci, rodzina nadal nie może uwierzyć w tak dramatyczny koniec jego życia. Koledzy oraz trener łączą się w bólu ze wszystkimi krewnymi.

Nie żyje polski sportowiec, zginął w tragicznych okolicznościach

1 lutego nad ranem doszło do strasznego wypadku. Ok. 5:00 rano 34-latek biegał jak zwykle o tej porze wybrał się na jogging. Kiedy znajdował się w okolicach Wiaduktu Tarnobrzeskiego w Rzeszowie, nagle zbiegł ze środkowego pasa zieleni i wtargnął na jezdnię. Dariusz Walas, badmintonista i zawodnik Zelmeru Rzeszów nie zwrócił uwagi na nadjeżdżający samochód i wpadł pod jego koła.

46-letni mężczyzna kierujący Mercedesem Sprinterem nie miał najmniejszych szans, aby wyhamować i tym samym uratować życie sportowcowi. Mimo że kierowca, który jak się okazało po badaniu alkomatem był trzeźwy, udzielił Dariuszowi Walasowi natychmiastowej pomocy, a potem przekazał go ratownikom, badmintonisty nie udało się uratować. Jego rodzina szybko dowiedziała się, że nie żyje - mężczyzna osierocił trójkę dzieci.

Pogrzeb odbędzie się 6 lutego w Rzeszowie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informację o śmierci Dariusza Walasa podał do mediów m.in. jego były trener. Koledzy nie mogą uwierzyć, że 34-latka nie ma już z nimi. Świetnie sprawdzał się w sporcie.

- Był bardzo zdolny. Szkoda, że nie udało się go zatrzymać w klubie i dalej go prowadzić. Mógł w tym sporcie osiągnąć bardzo wiele - napisał Władysław Kruk, były trener zmarłego.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
2. Polacy pokochali go za kultowe filmy. Nie żyje legendarny aktor

Określono już datę i godzinę pogrzebu. Wiadomo, że ostatnie pożegnanie odbędzie się 6 lutego. Najpierw, o 13:30, zostanie odprawiona msza święta w kościele w Zwięczycy, a ciało zostanie złożone do grobu na Cmentarzu Komunalnym Zwięczyca w Rzeszowie.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile zarabia Krzysztof Piątek? Pensja piłkarza zwala z nóg
  2. Adam Małysz krytykuje polskiego skoczka. Padły bardzo mocne słowa
  3. Tragedia, nie żyją rodzice i niemowlę. Małe dziecko jest w stanie krytycznym
  4. Masz stary dowód osobisty? Dzięki niemu możesz dostać o wiele większą emeryturę
  5. Niebywały przepis na kopytka w nowej odsłonie. Smakują rewelacyjnie, sekretem jest jeden składnik

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News