Nagła wiadomość z ostatniej chwili. Niestety, nie żyje wspaniały Polak

Nagła wiadomość z ostatniej chwili. Niestety, nie żyje wspaniały Polak Źródło: Pikio.pl

Niestety nie żyje osoba, która całe swoje życie poświeciła pomocy innym. Odejście tak wspaniałego człowieka na pewno zostawi wielką pustkę w sercach wielu osób, nie tylko najbliższych. To co robił jest wielkim wyczynem, a dziedzictwo jakie po sobie zostawił na zawsze będzie świadczyć o tym jak niesamowitą był osobą.

Nie żyje człowiek będący synonimem troski o drugiego człowieka. Wiedział z jak ogromnym brzmieniem boryka się ogromna liczba ludzi i chciał pomóc wszystkim. Powołał do życia państwową instytucję pomagającą osobom w trudnym momencie życia. Potwierdzono, że zmarł, a informacja ta jest wyjątkowo smutna. 

Niestety nie żyje wspaniały człowiek

Nie żyje osoba, której wiele ludzi zawdzięcza wyjście z nałogu. Problem z nadużywaniem alkoholu jest bardzo powszechny i dotyka każdego, bez względu na zasobność portfela czy pozycję społeczną. Polskę obiegła wyjątkowo smutna informacja o tym, iż nie żyje człowiek, dla którego pomoc bliźniemu była priorytetem. Do każdego wyciągał pomocną dłoń i nie odrzucał, bez względu na to w jakim stanie się znajdował. O jego śmierci dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To właśnie Jerzy Mellibruda był jej twórcą oraz wieloletnim dyrektorem. Słowa jakie przeczytać można na jego temat poruszają.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zmarł Jerzy Mellibruda, twórca i dyrektor PARPA

- Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy prof. Jerzego Mellibrudę, który odszedł od nas w dniu dzisiejszym (04-09-2020) w wieku 82 lat. Był twórcą i wieloletnim dyrektorem Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, ale wszyscy zapamiętamy go przede wszystkim jako nauczyciela, mentora i człowieka, który inspirował tysiące ludzi do pracy w obszarze profilaktyki, terapii uzależnień i szeroko pojętego rozwiązywania problemów alkoholowych. Inspirował nas wszystkich. Łączymy się w żałobie i smutku z rodziną i bliskimi - przeczytać można w poście PARPA pod biało czerwonym zdjęciem zmarłego profesora.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła wiadomość z ostatniej chwili. Niestety, nie żyje wspaniały Polak

2.Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje 1 osoba, wśród rannych dzieci

Był niewątpliwie wielkim człowiekiem

Zawsze poświęcał się dla drugiego człowieka i zapadł w pamięć wielu osób. Jeszcze większej ilości ludzi zwyczajnie zmienił życie w momencie, gdy wyciągał do nich pomocną dłoń. Nie podano informacji na temat przyczyn śmierci profesora Jerzego Mellibrudy, nie ma jednak wątpliwości, iż informacje o tym, że profesor nie żyje wywołała prawdziwy szok. Pustka jaką po sobie zostawił jest niemożliwa do wypełnienia. Rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odmówiono mu godnej śmierci, dlatego postanowił transmitować swoje cierpienie. Niewyobrażalnie tragiczne
  2. Koniec współpracy Alior Bank i T-Mobile. Ogromne zmiany dla klientów
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Nowa Królowa Życia brała udział w "Kuchennych rewolucjach". Na ostatnich zdjęciach zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat

Źródło: Gazeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News