Nie żyje od czterech lat
pxfuel Creative Commons Zero - CC0
Aneta Wasilewska - 4 Maja 2020

Absurd, lekarze 4 lata temu uznali go za zmarłego. Okazało się, że jednak żyje, żona usłyszała zarzuty

Nie żyje Hiannick Kamba - takie wiadomości wstrząsnęły światem piłkarskim niemalże cztery lata temu. Dziś na jaw wyszło, że piłkarz jednak żyje i ma się dobrze. Jego żona już usłyszała zarzuty. Absurd całej sytuacji wstrząsnął wszystkimi.

Znany piłkarz Hiannick Kamba miał rzekomo zginąć wypadku samochodowym w Demokratycznej Republice Konga. W 2016 roku ta wiadomość pojawiła się w mediach. Kondolencje żonie i rodzinie zmarłego przesyłali wszyscy członkowie drużyn, w których zagrał. Jednak okazuje się, że Kamba żyje.

Krzysztof Rutkowski i JackowskiJackowski i Rutkowski są zgodni ws. Kacperka. Niestety, nie ma powodów do radościCzytaj dalej

Wiadomość, że Hiannick Kamba nie żyje, obiegła media cztery lata temu

Wstrząsające doniesienia o śmierci Kamaba pojawiły się cztery lata temu. Piłkarz juniorskich zespołów Schalke Gelsenkirchen, reprezentant regionalnych klubów w tym VfB Huels zgodnie z oficjalnymi wiadomościami zginął w wypadku samochodowym w Demokratycznej Republice Konga.

Informacje te okazały się jednak nieprawdziwe. Kamba żyje. Już jakiś czas temu powrócił do Niemiec, gdzie próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Piłkarz zdradził, jakie były kulisy jego rzekomego wypadku. Okazuje się, że w Afryce nie doszło do żadnego wypadku, a mężczyzna został porzucony bez dokumentów, pieniędzy i telefonu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MięsoPołożyła kostkę lodu na grillowanym mięsie. Efekt powala, każdy chce poznać jej genialny sekretCzytaj dalej

Żona usłyszała zarzuty w sprawie

Hiannick Kamba po powrocie do kraju ujawnił swoją tożsamość. Nagły zwrot akcji doprowadził do tego, że jego żona została oskarżona o wyłudzenie pieniędzy z odszkodowania. Kobieta nie przyznaje się do zarzucanych jej czynów. Jak twierdzi nie miała nic wspólnego ze "śmiercią" męża.

Dzisiaj grzeje:

1. Policja przekazała fatalne informacje. Chłopiec nie żyje, zabił go własny ojciec

2. Niestety, nie żyje dziecko. Cała Polska miała nadzieję na inne zakończenie sprawy

Wciąż prowadzone jest śledztwo, w którym służby będą starały się dowiedzieć, co stało się w Demokratycznej Republice Konga. Nie wiadomo, czy żona rzeczywiście była nieświadoma oszustwa w sprawie śmierci męża. Dobrą wiadomością pozostaje fakt, że znany niemiecki piłkarz żyje i jest cały i zdrowy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskakujące słowa księdza do wiernych. "Ktoś próbował nam wdrukować, że w kościele się zakazimy. Czym?"
  2. Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do choroby
  3. Znaleziono porzuconą zabawkę Kacperka? Dziecko bawiło się nią tuż przed zaginięciem
  4. Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa? Na jaw wyszła zdumiewająca prawda, menedżer się wygadał
  5. Syn Pawła Królikowskiego dopiero teraz miał siłę wyznać prawdę. Nie da się powstrzymać łez
  6. Jak ugotować czerninę? Do sieci trafiła hitowa receptura, zupa smakuje nadzwyczajnie

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

źródło: SuperExpres

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News