Legendarny polski muzyk nie żyje. Jego syn przekazał najsmutniejszą wiadomość

Legendarny polski muzyk nie żyje. Jego syn przekazał najsmutniejszą wiadomość Źródło: unsplash/ CHIRAG K/

Nie żyje legendarny muzyk, który przez lata kariery zjednał sobie rzeszę najwierniejszych fanów. To wielka strata dla świata muzycznego. Najsmutniejszą informację przekazał jego syn.

Nie żyje uwielbiany przez tysiące muzyk. Nikt nie podejrzewał, że dzień pożegnania spadnie niczym grom z jasnego nieba i aż trudno sobie wyobrazić, że już nigdy nie usłyszymy jego twórczości. Wszystko to, co stworzył na przestrzeni lat, będzie o nim przypominało tysiącom fanów. 

Nie żyje legendarny muzyk. Jego syn przekazał najsmutniejsze informacje 

Eryk Kulm urodził się w Sopocie w 1952 roku i to właśnie w Trójmieście zaczęła się jego wielka, muzyczna droga. Zasłynął jako wybitny perkusista i prawdziwy mistrz jazzu, którego słuchały tysiące fanów. Cechowały go również ostre komentarze, których nigdy nie szczędził, jednak za które wszyscy go pokochali. 

Muzyk zmagał się z nowotworem, który stopniowo odbierał mu siły do życia. Mimo to Eryk starał się walczyć i nie pozwolić wygrać okrutnej chorobie, jednak z biegiem czasu okazał się bezradny. W chwili śmierci miał zaledwie 67 lat, a pierwsze oficjalne informacje o jego odejściu przekazał jego syn, Eryk Kulm Jr. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Za pośrednictwem Facebooka postanowił nie tylko przekazać smutne wiadomości o śmierci ojca, ale również wyrazić, jak ważny dla niego był. Padło wiele poruszających słów, które rozrywają serce na kawałki. Wpis zalała fala komentarzy zrozpaczonych fanów, którzy również nie spodziewali się tak nagłej i tragicznej wiadomości.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News