Nie żyje gwiazda znanego talent-show, wszyscy do końca chcieli mu pomóc. Ujawniono przyczynę śmierci

Nie żyje gwiazda znanego talent-show, wszyscy do końca chcieli mu pomóc. Ujawniono przyczynę śmierci Źródło: Dawid Tomaseti/Unsplash

Nie żyje gwiazda znanego talent-show. Ta wiadomość pogrążyła w żałobie całą rodzinę i jego fanów na całym świecie. Do ostatnich chwil wszyscy usiłowali mu pomoc, niestety nie udało się. Znana jest już przyczyna śmierci gwiazdora.

Nie żyje gwiazdor brytyjskiej wersji "Mam talent". Informacje o śmieci muzyka znanego na całym świecie programu zasmuciły wszystkich fanów. Nikt nie spodziewał się, że gwiazdor odejdzie tak wcześnie. Cała rodzina i najbliżsi znajomi pogrążyli się w rozpaczy, do jego ostatnich chwil usiłowano mu pomóc. Niestety, stało się inaczej. 

Nie żyje gwiazda znanego talent-show

Wczoraj media na całym świecie obiegła przykra wiadomość. Nie żyje Ian Royce, gwiazdor brytyjskiej wersji "Mam talent". O jego śmierci powiadomiła w oficjalnym oświadczeniu córka. Jej tata odszedł w wieku 51 lat. Według jej słów Royce zmarł z powodu ciężkiego zapalenia płuc, które doprowadziło do rozległej niewydolności narządowej. Zgodnie ze słowami córki, kiedy Ian Royce odchodził, cały czas był otoczony przez najbliższych, którzy nie chcieli opuszczać go w najcięższych chwilach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie żyje Ian Royce. Wszyscy do ostatnich chwil próbowali mu pomóc

Jeszcze we wrześniu zeszłego roku Ian Royce informował za pośrednictwem mediów społecznościowych o tym, jak jego koledzy i koleżanki z branży chcieli mu pomóc. Gwiazdor znany z brytyjskiej wersji "Mam talent" mógł wtedy liczyć na ich pomoc pieniężną, by opłacić kosztowne centrum odwykowe. 

- Jestem tak bardzo wdzięczny, tak wielu osobom za uratowanie mojego życia. Bardzo dziękuję wszystkim, mojej ukochanej dziewczynie i przyjaciołom (@SimonCowell @antanddec @robbiewilliams @ollyofficial) - napisał na Twitterze w zeszłym roku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła decyzja Agaty Dudy. Dłużej już nie mogła wytrzymać

2. Wiadomości od ministra zdrowia sfałszowane. Jest oficjalne oświadczenie

3. Wyciekła prawda o ojcu małej Madzi. Powalające, co zrobił po tragicznej śmierci córeczki

W zeszłym roku Ian Royce wyznał swoim fanom, że cierpi na alkoholizm i uzależnienie od seksu. Wiedział, że musi podjąć leczenie. Niestety, pomimo leczenia Ian Royce odszedł, pozostawiając w żałobie fanów, przyjaciół i całą rodzinę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przytuliła męża na powitanie i natychmiast zrozumiała, że musi się rozwieść. Jeden szczegół zdradził najgorszą prawdę
  2. Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre
  3. W głowie się nie mieści. Mama dostała w szkole do podpisu oburzający dokument, każdy z rodziców go otrzymał
  4. Dobierają się do emerytur Polaków. Ujawniono, co się dzieje
  5. Tego jeszcze nie było. Sam obwołał się prezydentem, teraz chce aresztować Łukasza Szumowskiego

Źródło: Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News