Media obiegła druzgocząca wiadomość o nagłej śmierci. Nie żyje syn polityka, cały kraj w żałobie. Przykre informacje ze Stanów Zjednoczonych

Media obiegła druzgocząca wiadomość o nagłej śmierci. Nie żyje syn polityka, cały kraj w żałobie. Przykre informacje ze Stanów Zjednoczonych Źródło: pikio.pl

Nie żyje syn polityka. Cały kraj pogrążył się w żałobie, gdy niespodziewanie media obiegły druzgoczące informacje o jego nagłej i tragicznej śmierci. Nikt nie spodziewał się, że dojdzie do tak porażających wydarzeń. Doniesienia ze Stanów Zjednoczonych mrożą krew w żyłach.

Nie żyje syn dyplomaty. Przykra wieść szybko obiegła media na całym świecie, a jeszcze szybciej pojawiły się potworne szczegóły. Aż trudno sobie wyobrazić, że mogło dojść do czegoś podobnego. Prawdziwy koszmar spadł nie tylko na jego rodzinę, ale i cały naród. 

Smutne wieści z USA. Nie żyje syn polityka, zginął śmiercią tragiczną 

Jak donosi Polsat News, powołując się na informacje przez zagraniczne media, syn przedstawiciela Gambii przy ONZ, Larego Sisaya, nie żyje. Momodou Lamin Sisay został zastrzelony przez funkcjonariusza policji. Do zdarzenia doszło w miniony piątek w trakcie pościgu w Snellville w stanie Georgia, do którego doszło po tym, jak służby chciały zatrzymać go do kontroli. Jak wynika z relacji mundurowych, 39-latek miał nie reagować na wydawane przez nich polecenia, a także do nich strzelać. 

- Gdy jednostka specjalna przyjechała na miejsce i jeden z funkcjonariuszy próbował negocjować z kierowcą, ten wyciągnął broń i strzelił w stronę policjanta. Jeden z funkcjonariuszy odpowiedział strzałem" - informuje cytowane przez Polsat News Biuro Śledcze stanu Georgia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z bólem przekazano, że czarnoskóry syn dyplomaty zmarł na miejscu. Wiadomo, że w sprawie Sisaya wszczęto śledztwo. Sytuacja wydaje się jeszcze trudniejsza z uwagi na obecne nastroje spowodowane przez dramatyczną śmierć Afroamerykanina, do której doszło cztery dni wcześniej. Mężczyzna również zginął z rąk funkcjonariusza policji, a od tamtej pory w kraju trwają zamieszki wywołane przez protestujących. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd w ostatniej chwili zmienia ważny zakaz. Ogromna zmiana, wielu Polaków odetchnie z ulgą

2. Elżbieta Dmoch dziś. Reporterzy dotarli do gwiazdy. Smutne, jak dziś wygląda jej życie

- Przeprowadzimy niezależną autopsję i chcemy, aby niezależny śledczy dokładnie wyjaśnił okoliczności jego śmierci. Jeśli będzie to konieczne wynajmiemy prawnika, który pozwie policję stanową. Nie mamy zamiaru odpuścić - mówił w rozmowie z dziennikarzami polityk i ojciec zastrzelonego 39-latka, Lare Sisa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo Zdrowia ostrzega. Popularne leki masowo znikają z aptek
  2. Robert Lewandowski zdradził sekret żony. Mogła umrzeć w trakcie porodu. Szczere wyznanie łamie serce
  3. Śmiertelna trucizna w popularnych napojach, są pierwsze ofiary. Może być w każdej butelce, dramatyczny apel policji w Niemczech
  4. Pilny komunikat sanepidu, wielkie niebezpieczeństwo. Koronawirus w kościele, trwają poszukiwania wiernych
  5. Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" sięgnął dna. W sieci pojawiło się nieprawdopodobne nagranie, ręce opadają
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News