Śmierć nadeszła niespodziewanie. Nie żyje gwiazda

Śmierć nadeszła niespodziewanie. Nie żyje gwiazda Źródło: Mike Labrum Unsplash.com

Nie żyje młody człowiek, który stał dopiero na początku swojej kariery, a już wróżono mu wielkie sukcesy. Niestety, choć na miejscu natychmiast udzielona została pomoc, nie udało uratować się mężczyzny. To prawdziwy dramat, a rodzina nie może uwierzyć, że świat stracił tak młodego i utalentowanego człowieka. Smutek i rozpacz są ogromne.

Nie żyje gwiazda lokalnej piłki nożnej. Trudno pogodzić się z odejściem tak młodego człowieka, który miał przed sobą całe życie i rokował tak dobrze. Śmierć nadeszła niespodziewanie. Nikt nie przypuszczał, że już nigdy nie będzie im dane podziwiać jego wyczynów na boisku.

Nie żyje polski piłkarz, zmarł w wypadku samochodowym

Nie żyje piłkarz Denis Jonik. Młodziutki chłopak był prawdziwą nadzieją - na lokalnym śląskim podwórku doceniano jego ponadprzeciętny talent. Informacje o tej tragedii obiegły media, a piłkarza LKS Przyszłości Ciochowice pożegnał klub, którego barwy z dumą reprezentował.

- Z przykrością informujemy, że dziś odszedł nasz wychowanek Denis Jonik. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Rodzinie i najbliższym przekazujemy wyrazy współczucia - przeczytać można na Facebooku śląskiej drużyny. Okoliczności śmierci piłkarza są wyjątkowo tragiczne. Trudno uwierzyć w to, w jaki sposób odszedł z tego świata.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Denis Jonik zmarł po tym, jak uczestniczył w wypadku

Jak podaje "Super Express" Denis Jonik podróżował swoim autem marki Seat, gdy w pewnym momencie zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z  naprzeciwka busem. Tragiczne zdarzenie miało miejsce we wtorek 1 września i choć przejeżdżający w tym czasie na trasie policjanci z Wydziału Konwojowego KWP w Katowicach, widząc wypadek  na drodze pomiędzy miejscowościami Sieroty i Błażejowice natychmiast, przystąpili do pomocy poszkodowanym, 20-letni piłkarz zmarł.

- Niestety nie udało się uratować życia 20-letniego kierowcy mniejszego pojazdu. W wyniku zdarzenia zapaliły się oba pojazdy. Uwięzionych w pojazdach ratowali dwaj policjanci Wydziału Konwojowego KWP w Katowicach, którzy przejeżdżali tamtędy chwilę po wypadku. 20-letni kierowca seata w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu - napisano na profilu "Gmina Wielowieś i okolice" na Facebooku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów. Nie żyje gwiazdor, znaleziono jego ciało

2. Przez kilka sekund uciskaj swój palec. Proste badanie, które może uratować życie

3. Mamy potwierdzenie. Fatalne wiadomości dla wielu Polaków, nikt nie mógł się spodziewać

To okropne - piłkarz już nigdy nie wyjdzie na boisko

Niestety śmierć sprawiła, że nigdy nie dowiemy się, czy zaledwie 20-letni Denis Jonik. pojawiłby się na największych polskich stadionach. Wiązano z nim wielkie nadzieje, jednak los chciał inaczej. Rodzinie i najbliższych składamy kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wielki Polak. Nagle trafił do szpitala, niestety nie udało się go uratować
  2. Beata Kozidrak w żałobie, zmarła najbliższa jej sercu osoba. Opublikowała poruszający wpis
  3. Nie żyje znana pogodynka. Dzień wcześniej zamieściła wstrząsający wpis, ciało znaleziono w domu
  4. Katarzyna Cichopek przekazała radosną nowinę. Cała rodzina nie posiada się z radości
  5. Wygralibyście pół miliona złotych? Podchwytliwe pytanie w "Milionerach", na które niewiele osób potrafiłoby odpowiedzieć

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News