Potwierdzono, że gwiazdor nie żyje
Prateek Gautam Unsplash.com
Agata Jaroszewska - 2 Września 2020

Dramatyczne informacje dotarły do mediów. Nie żyje gwiazdor, znaleziono jego ciało

Nie żyje gwiazdor, którego twórczość znali praktycznie wszyscy. Niestety służby odkryły ciało i potwierdziły, że należy do znanego mężczyzny. Informacje, które dotarły do mediów, są na razie wyjątkowo lakoniczne, jednak nie da się ukryć, że śmierć gwiazdy otoczona jest atmosferą skandalu.

Nie żyje gwiazda, a okoliczności śmierci będące przedmiotem badań śledczych są wyjątkowo tajemnicze. Sytuacja, w jakiej ostatnio znajdował się gwiazdor była wyjątkowo zła. To, co spotkało mężczyznę, jest ogromną tragedią - rodzina oraz fani pogrążeni są w smutku, to jednak ciążące nad nim podejrzenia są naprawdę poważne.

Minister zdrowia - informacjeZ ostatniej chwili: minister zdrowia zdradził, co stanie się już niedługo. Dotyczy wszystkich PolakówCzytaj dalej

Niestety nie żyje poważany producent muzyczny

Nie żyje twórca wielkich hitów. Większość, o ile nie wszyscy, są w stanie zanucić chociażby jeden z jego najbardziej znanych utworów. Najczęściej kojarzono go z utworami “Live Your Life” czy odnoszącym największe sukcesy “I Like To Move It”, który wykorzystany został w filmie animowanym "Madagaskar". Do mediów dotarły wyjątkowo skąpe informacje na temat śmierci Erica Morillo. Wiadomo, że służby odkryły ciało 49-letniego mężczyzny w jego posiadłości w Miami Beach, nie podano jednak przyczyny śmierci muzyka.

- Trwają ustalenia przyczyny śmierci producenta - poinformowała jednostka miejscowej policji zajmująca się tą sprawą. Najbardziej prawdopodobną przyczyną udzielania tak skąpych informacji na temat okoliczności śmierci jest podejrzenie, że zgon mógł nie nastąpić w sposób naturalny. Jak na razie nie potwierdzono, co było bezpośrednim powodem zgonu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziewczynka miała dziwne zgrubienie na ręceRodzice zauważyli u 4-letniej córki dziwne zgrubienie na ręce. Lekarze zaczęli operować, nigdy wcześniej nie widzieli czegoś podobnegoCzytaj dalej

Potwierdzono, że znalezione ciało należy do producenta Erica Morillo

Na razie oprócz informacji, że zwłoki bez wątpienia należą do Erica Morillo, służby nie podały żadnych dodatkowych informacji. Na dalsze ustalenia należy poczekać do momentu zebrania dowodów i przeprowadzanie śledztwa mającego wyjaśnić przyczynę zgonu. W najbliższy piątek miał ruszyć proces producenta, w związku z oskarżeniami odnośnie czynu, jakiego miał się dopuścić w grudniu ubiegłego roku. Po zatrzymaniu 49-latek wpłacił kaucję i odpowiadał z wolnej stopy.

Dzisiaj grzeje:

1. Widzowie nie mieli pojęcia, prawda była ukrywana. Chodzi o Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"

2. Największy dobowy bilans zmarłych od czerwca. MZ podało najnowszy raport

3. Właśnie poinformowano przed chwilą. Nie żyje aż 20 osób

W grudniu miał na imprezie zgwałcić kobietę

Według oskarżeń Eric Morillo miał zgwałcić kobietę obecną na imprezie w jego domu. Kobieta zeznała, że pomimo odmowy i kontynuowania zabawy w gronie przyjaciół, rano obudziła się naga w pokoju. Po badaniach lekarze stwierdzili, że została zgwałcona. Kobieta nie pamięta niczego z tamtej nocy, istnieje więc prawdopodobieństwo, że do jej drinków trafiła substancja odurzająca. Muzyk nie doczekał pierwszej rozprawy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wielki Polak. Nagle trafił do szpitala, niestety nie udało się go uratować
  2. Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre
  3. Decyzja została podjęta, nie ma już odwrotu. Minister podpisał dokument, wielka zmiana już od dziś
  4. Michał Wiśniewski wyniszczany przez ciężką chorobę. Walczy już tylko dla rodziny
  5. Kotlet schabowy wychodzi zbyt twardy? Jeden prosty trik sprawi, że stanie się miękki i soczysty

Klan, śmierci gwiazdFatum ciąży nad TVP. Czarna seria śmierci aktorów z "Klanu"Czytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News