Miał tylko 52 lata. Nie żyje uwielbiany muzyk, był zakażony

Miał tylko 52 lata. Nie żyje uwielbiany muzyk, był zakażony Źródło: pixabay Arcaion

Nie żyje uwielbiany muzyk. Mężczyzna był zakażony koronawirusem. Media obiegła wiadomość, która przekazuje wyjątkowo przykre wiadomości. Muzyk miał tylko 52 lata.

Nie żyje muzyk uwielbiany przez słuchaczy na całym świecie. Mężczyzna zarażony koronawirusem odszedł w wieku 52 lat. Wiadomości o jego śmierci szybko obiegły sieć, zasmucając najwierniejszych fanów. 

Nie żyje uwielbiany muzyk zrażony koronawirusem 

"Variety" przekazało przykre wiadomości dotyczące śmierci jednego z najbardziej uznanych muzyków na świecie. Nie żyje Adam Schlesinger, muzyk, kompozytor. Adam Schlesinger trzykrotnie otrzymał Nagrodę Emmy, był także jednym z założycieli Fountains of Wayne. Jak podaje "Variety", do śmierci muzyka doszło na skutek zarażenia koronawirusem. Mężczyzna miał 52 lata. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zgodnie z wiadomościami, które pojawiły się w zagranicznych mediach, Adam Schlesinger zmarł 1 kwietnia. Jego stan zdrowia już od kilku tygodni był ciężki. Jego prawnik Josh Grier już we wtorek przekazywał, że stan muzyka jest wyjątkowo poważny. Po dwutygodniowym pobycie w szpitalu, gdzie był podłączony do respiratora, muzyk zmarł. 

Nie żyje Adam Schlesinger. Mężczyzna był zarażony koronawirusem 

Adam Schlesinger jest kolejną ofiarą koronawirusa ze świata muzycznego. Do tej pory w mediach pojawiły się smutne wiadomości o śmierci muzyka jazzowego Marcelo Peralta, legendarnego muzyka związanego z jazzem i funkiem Manu Dibango, Cy Tuckera, który od lat związany był ze sceną liverpoolską, wokalista country Joe Diffie, a także Wallace Roney, znany na całym świecie trębacz jazzowy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy obawialiśmy się podobnych informacji. Ministerstwo zdrowia podało do publicznej wiadomości najnowsze dane
2. Pepco wycofuje popularny produkt. Trzeba się go natychmiast pozbyć „Może stwarzać niebezpieczeństwo”

Wiadomość o śmierci Adama Schlesingera przygnębiła fanów na całym świecie. Muzyk ostatnio pracował nad muzyką, która miała zostać użyta w musicalu "The Bedwetter" na off-Broadwayu. Premiera spektaklu zaplanowana była na koniec kwietnia. Niestety na skutek pandemii koronawirusa już wiadomo, że nie odbędzie się ona w terminie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Główny Inspektorat Sanitarny radzi. Jak bezpiecznie kupować i spożywać pieczywo w czasie epidemii?
  2. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  3. Watykański wikariusz zaraził papieża Franciszka? Jest chory, władze Stolicy Apostolskiej pełne obaw
  4. Koniec problemów z zakupami i kolejkami. Biedronka i LIDL wprowadzają nowe zasady
  5. Seniorzy nie dostaną emerytury? Zawieszenie świadczenia na czas epidemii coraz częściej proponowane
  6. Niemal wszyscy Polacy popełniają 3 wielkie błędy podczas gotowania żurku. Zapominają o bardzo ważnych rzeczach

źródło: onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News