Tragiczny finał imprezy sylwestrowej. Zmarł chwilę po północy

Tragiczny finał imprezy sylwestrowej. Zmarł chwilę po północy Źródło: Public Domain Pictures

Nie żyje mężczyzna, któremu w czasie sylwestrowej zabawy wybuchły w twarz duże fajerwerki. Ratownicy walczyli o jego życie, jednak nie udało im się go uratować. Ostatecznie 50-latek zmarł więc tuż po północy.

Nie żyje Gary McLaren, który minionego Sylwestra spędzał z narzeczoną i przyjaciółmi w mieście Pattaya w Tajlandii. 50-letni Brytyjczyk i jego towarzysze planowali rozpocząć 2020 rok w jednym z klubów, z którego wyszli, aby odpalić zakupione wcześniej fajerwerki. Właśnie wtedy doszło niestety do prawdziwej tragedii.

Nie żyje mężczyzna, któremu w twarz wybuchły fajerwerki

Mężczyzna podpalił lont, który po chwili zgasł. Kiedy podjął ponowną próbę, wszystko nagle eksplodowało, uderzając w McLarena z niezwykle bliskiej odległości. Na miejscu szybko pojawili się ratownicy z miejscowego pogotowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo szybkiego udzielenia pomocy Brytyjczyka nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł tuż po północy na oczach ukochanej oraz najbliższych przyjaciół.

Dramatyczny finał sylwestrowej imprezy

- Około północy pan McLaren próbował odpalić duży fajerwerk, ale mu się nie powiodło. Przy kolejnej próbie ten nagle eksplodował i zabił mężczyznę. Zmarł kilka minut po północy - przekazali przedstawiciele policji z miasta Pattaya.

Dzisiaj grzeje: 1. Kiedy wszyscy bawili się w Sylwestra, świat obiegła koszmarna wiadomość. Kochały go miliony, potworna śmierć
2. Dziwne zachowanie żony Sławomira. Widok, przez który fani oniemieli

Tragedia przyciągnęła uwagę internautów nie tylko z Wielkiej Brytanii, ale także reszty świata. Do rodziny mężczyzny spływają więc obecnie liczne wyrazy współczucia oraz wsparcia po ich nagłej, niespodziewanej stracie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  2. Milion Polaków MUSI wymienić dowód osobisty. Grozi im nawet ograniczenie wolności
  3. Ibisz podetknął mikrofon do stojących za nim ludzi. Za chwilę nie mógł ukryć zdumienia
  4. Widok, który Roksana Węgiel powinna wziąć sobie do serca. 12-letnia Viki Gabor dała przykład
  5. Maryla Rodowicz odwróciła się plecami i zawrzało. Publiczność nie dowierzała oczom

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News