Wszyscy pokochali go za największe hity. Nie żyje gwiazda muzyki

Wszyscy pokochali go za największe hity. Nie żyje gwiazda muzyki Źródło: pikio.pl

Nie żyje popularny muzyk, współpracujący w trakcie swojej kariery z wieloma megagwiazdami, z którymi stworzył niezapomniane hity. Artysta zmarł w wieku 43 lat.

Nie żyje popularny amerykański multiinstrumentalista, autor utworów i producent największych gwiazd muzyki popularnej. To właśnie 43-latkowi wielu znanych artystów zawdzięczało swoje największe i najgłośniejsze hity. Teraz żegnają go w mediach społecznościowych.

Nie żyje popularny muzyk, współpracował z największymi gwiazdami

Michael James Ryan, znany pod pseudonimem Busbee, zmarł w nocy z 29 na 30 września. Oficjalnie nie podano przyczyn śmierci producenta, choć istnieją nieoficjalne doniesienia związane ze stanem zdrowia muzyka. Jak poinformował "Variety", jeszcze w tym roku wykryto u muzyka nowotwór mózgu - glejaka. Według doniesień Busbee miał od razu zacząć leczenie.

Producent współpracował z największymi światowymi gwiazdami muzyki. Wśród współpracowników Michaela Jamesa Ryana byli artyści tacy jak Backstreet Boys, Christina Aguilera, Timbaland, Gwen Stefani, Shakira, Adam Lambert, Kelly Clarkson, oraz Pink. To z tą ostatnią stworzył jeden z jej największych przebojów "Try". Pracował również z popularnymi w USA gwiazdami country, takimi jak choćby Garth Brooks, Lady Antebelleum, Keith Urban czy Maren Morris. Za współpracę z tą ostatnią został w 2017 roku nominowany do nagrody Grammy za utwór "My Church".

Znani muzycy żegnają swojego bliskiego przyjaciela z branży

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Urodzony w Kalifornii w 1976 roku muzyk wyznawał w wywiadzie, że z początku widział tylko jeden gatunek muzyki, którym mógł się zajmować. Był to jazz, jednak z czasem zaczął dostrzegać, że jego talent pozwala mu działać w innych segmentach rynku muzycznego. Country zajął się za namową kolegi, co było przepustką do wielkiej kariery i przyjaźni z wieloma muzykami. Teraz gwiazdy żegnają go na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

- To po prostu wydaje się niesprawiedliwe. Zawsze cię kochałam, razem z utworami i albumami, które miałam szczęście z tobą nagrać Busbee. Spoczywaj w pokoju, mój kochany przyjacielu - napisała Maren Morris na swoim Twitterze.

- Śpiewałem "Każda mała rzecz" tej nocy, przez łzy, z tysiącami głosów publiczności i światłem komórek w powietrzu. Poprosiłem ich, żeby podnieśli telefony wysoko, żebyś mógł zobaczyć ich blask z niebios. Ależ był to piękny widok - napisał Carly Pearce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
  3. Kotlety schabowe z "niespodzianką" rozpieszczają podniebienia. Przepis jest niebywale łatwy
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł