Niestety nie żyje naprawdę wielka osoba
Pikio.pl
Agata Jaroszewska - 1 Września 2020

Z ostatniej chwili: Nie żyje jeden z najwybitniejszych Polaków lat 70. Ogromna strata

Nie żyje osoba, która swoim życiem inspirowała wiele młodych osób. Jego osiągnięcia są naprawdę wyjątkowe i trudno znaleźć drugiego tak utytułowanego człowieka. Jego odejście to prawdziwa strata dla wszystkich Polaków.

Nie żyje ktoś, kto w latach 70-tych udowadniał, że nie ma rzeczy niemożliwych i spełnianie swoich marzeń to tylko kwestia wielkiej determinacji. Media przekazały właśnie najgorsze z możliwych wiadomości.

pogrzeb niebywałe scenyNiebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Potwierdzono, że nie żyje Jerzy Szczakiel

Nie żyje Jerzy Szczakiel. Zapisał się na karatach historii wyjątkowym osiągnięciem i próżno szukać drugiego takiego sportowca. Legendarny żużlowiec lat 70-tych zmarł w wieku 71 lat. Przez lata walczył z ciężką i przewlekłą chorobą, która ostatecznie okazała się pokonać niestrudzonego sportowca. Rodzinie oraz przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje. Polacy stracili dziś naprawdę wybitnego człowieka, jednak cały sportowy świat jest w żałobie. To co osiągnął na zawsze pozostanie zapisane na kartach sportowej historii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

córka Joanna Kurowska zdjęciaPorażające zdjęcia córki Joanny Kurowskiej w sieci. "Okropne, obrzydliwe, wstrętne"Czytaj dalej

Niestety nie żyje mistrz świata w żużlu

Mistrz świata w żużlu Jerzy Szczakiel, nie żyje. Media obiegła tragiczna wiadomość, a kondolencje zalały sieć. Niestety ostatnie tygodnie były dla żużlowca wyjątkowo ciężkie i jak podaje Przegląd Sportowy, trafił on do szpitala. Nie udało się po raz kolejny przesunąć nieco linii mety i choroba, którą walczył tym razem wygrała. Jerzy Szczakiel to legenda polskiego sportu. Jako pierwszy zdobył dla kraju w 1973 roku mistrzostwo świata. Finał odbywał się w Chorzowie i Polacy na własne oczy mogli zobaczyć, jak walczy sportowiec walczy do ostatniej chwili i z dumą wchodzi na pierwszy stopień podium.

Dzisiaj grzeje: 1. Sytuacja jest fatalna. Polska właśnie zwołała sztab kryzysowy, trwa walka z czasem
2. Według rodziny nikt jej dobrze nie zbadał. Prokuratura bada śmierć 35-latki
3. Parafianie zamarli, gdy zobaczyli co można kupić na odpuście. Zdjęcie tylko dla dorosłych

Media obiegły najgorsze z możliwych wiadomości

Odejście tak legendarnego sportowca to prawdziwa tragedia. Trudno pogodzić się, że już nigdy nie będzie mógł dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem z największych światowych wyścigów. Nie ulega jednak wątpliwości, że jego historia jest prawdziwą inspiracją i pokazuje, że nigdy nie należy się poddawać. W momencie, gdy wygrywał mistrzostwo świata, nikt nie wierzył, że opolanin jest do tego zdolny. Pokazał, że jeśli czegoś bardzo się chce, to ciężką pracą można to osiągnąć. Rodzinie oraz przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd podjął decyzje w nocy. Polacy mają kategoryczny zakaz do 15 września
  2. Wszyscy do końca mieli nadzieję, że się odnajdzie. Niestety, natrafiono na ciało polityka
  3. Służby biją na alarm. Lek przeciwbólowy jest skażony, nie można go brać pod żadnym pozorem
  4. Z ostatniej chwili: Nie żyje jeden z najwybitniejszych Polaków lat 70. Ogromna strata
  5. TVN naprawdę pozwolił na emisję? Oburzające sceny w popularnym programie, zapowiada się skandal

Ślub - panna młoda7 godzin po ślubie panna młoda usłyszała wstrząsające słowa. Nie mogła przestać płakaćCzytaj dalej

Źródło: Gazeta Wyborcza / Przegląd Sportowy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News