Nie żyje gwiazdor uwielbianego przez Polaków programu. Miał dopiero 38 lat

Nie żyje gwiazdor uwielbianego przez Polaków programu. Miał dopiero 38 lat Źródło: Pikio.pl

Nie żyje gwiazdor jednego z programów, który pokochali Polacy. Mężczyzna miał zaledwie 38 lat, jego nagłe zapadnięcie na zdrowiu i śmierć były ogromnym zaskoczeniem. Rodzina jest zrozpaczona, a fani z całego świata ślą kondolencje. Nieprawdopodobna strata.

Nie żyje gwiazdor telewizyjnej serii "Najniebezpieczniejszy zawód świata". Program zdobył ogromną rzeszę fanów w Polsce, którzy z chęcią podziwiali, jak radzą sobie jego bohaterowie. Mężczyzna miał 38 lat, jego odejście było ogromnym zaskoczeniem. Dotychczas nie miał większych problemów ze zdrowiem. Niestety nie udało się go uratować.

Nie żyje gwiazdor programu uwielbianego przez Polaków, fani są załamani

Mahlon Reyes był jednym z bohaterów telewizyjnego show "Najniebezpieczniejszy zawód świata", który ukazywał pracę marynarzy zajmujących się łowieniem krabów na Morzu Beringa. Program zdobył wielu fanów, dzięki czemu powstało aż 16 sezonów. Każdy z nich rozpoczynał się od przydzielenia odpowiedniej kwoty połowowej oraz przygotowania sprzętu. Później kutry wyruszały na łowy, a kamery ukazywały tajniki tej niesamowicie trudnej profesji, walkę z falami czy innymi przeciwnościami, które stanęły na ich drodze.

Serwis TMZ przekazał, że Mahlon Reyes zmarł w wieku 38 lat. Odszedł w rodzinnym mieście Whitefish w Montanie niedługo po tym, jak doznał rozległego ataku serca w sobotę rano. Mimo że przeżył oraz trafił do szpitala, niestety nigdy nie odzyskał przytomności. 

Jak przekazała żona zmarłego, w niedzielę rodzina podjęła decyzję o odłączeniu go od aparatury podtrzymującej czynności życiowe. W ostatnich chwilach swojego życia był otoczony rodziną oraz bliskimi mu osobami. Jego nagłe zapadnięcie na zdrowiu było dla nich ogromnym szokiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mahlon nie miał wcześniej żadnych problemów zdrowotnych, o których wiedziałaby jego rodzina. Wszyscy więc byli zdruzgotani i zaskoczeni nagłym rozległym zawałem serca. Żona przekazała, że mężczyzna został skremowany, a część jego prochów zostanie rozrzucona na Morzu Beringa przez jego załogę, z którą pojawił się w programie "Najniebezpieczniejszy zawód świata".

Dzisiaj grzeje: 1. Prawda o Tymoteuszu Szydle ujrzała światło dzienne. Zdradzono dlaczego naprawdę podjął ostateczną decyzję

2. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak

3. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje wspaniały aktor, jego rodzina przekazała specjalną prośbę

Jak informuje TMZ, Mahlon bardzo ciężko trenował i walczył o wyleczenie naderwanego niedawno ścięgna Achillesa. Robił wszystko, co w jego mocy, by móc wrócić na Alaskę na kolejny sezon polowania na kraby. Niestety nie udało mu się to. Biuro Szeryfa hrabstwa Flathead poinformowało, że oficjalna przyczyna śmierci nie została jeszcze ustalona, ponieważ wciąż nie nadeszły wyniki sekcji zwłok oraz toksykologii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski apeluje do wszystkich Polaków. Prosi o jedną rzecz, każdy musi się dostosować
  2. Oficjalnie. Artur Boruc w Legii Warszawa. Legendarny bramkarz wraca do Polski
  3. Fatalne wieści dla 300 tys. Polaków i Polek. Do końca roku będzie już po wszystkim
  4. Wszyscy myśleli, że nie żyje. Media właśnie podały niebywałe informacje o Antoninie Sokołowskiej, fatalna pomyłka
  5. Wieść o nagłej śmierci spadła jak grom. Fani na całym świecie pogrążają się w żałobie
  6. Magdalena Ogórek wydała oświadczenie. Żąda od wszystkich jednej rzeczy
  7. Wiadomo już gdzie Amerykanie ulokują w Polsce swoje czołgi. Liczebność wojsk się zwiększy
  8. Najbardziej tradycyjne ogórki kiszone z przepisu z 1895 r. pachną obłędnie. Wychodzą najlepsze na świecie dzięki kilku sekretnym krokom
  9. Piotr Żyła opublikował oficjalne oświadczenie. Całą Polskę zamurowało

Źródło: TMZ, Filmweb

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News