Piłkarze polskiej reprezentacji mają dosyć. Ich drużyna bardziej przypomina „firmę Lewandowskich” niż faktycznie drużynę piłkarską. Coraz donośniej słychać głosy piłkarzy, że Anna Lewandowska jest dosłownie wszędzie. Denerwują się także fani piłki nożnej i nie pozostawiają na parze sportowców-celebrytów suchej nitki!

Po pierwszym przegranym meczu na Mundialu, polska drużyna była załamana. Nikt nie potrzebował wsparcia tak bardzo, jak kapitan – Robert Lewandowski. Zamiast jednak udać się razem z pozostałymi piłkarzami do szatni i tam próbować ukoić nerwy, Robert zostawił swoich kolegów samych w ciężkich chwilach i wybrał romantyczne gesty z ukochaną Anią.

Anna Lewandowska znienawidzona przez piłkarzy z drużyny Roberta

– Zawodnicy kręcą nosem, że tam, gdzie Lewandowski, tam Lewandowska. On ją wszędzie wciska. Są już nawet takie żarty: „Czy to kadra Polski, czy firma Lewandowscy” – opowiada o sytuacji dziennikarz sportowy w wywiadzie dla Newsweeka.

Na początku to właśnie Anna Lewandowska opierała się przed tym, żeby pokazywać się w mediach. Teraz, jako autorka książek, trenerka personalna i jedna z najsłynniejszych światowych WAGs, nie ma oporu przed ujawnianiem kulisów swojego bogatego życia.

Czy Anna Lewandowska rozprasza Roberta w jego karierze piłkarskiej? Bardzo możliwe. Obecnie Lewandowscy są już rodzicami, a ich córka Klara, jak każde małe dziecko, zdecydowanie wymaga dużo czasu i innych poświęceń. Koledzy z drużyny mogą mieć mu to za złe, jednak każdy ma inne priorytety. Najwyraźniej dla Roberta to właśnie ukochana i słodka córeczka są teraz najważniejsze.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Europa w szoku. Adam Nawałka obejmuje silną reprezentację!
  2. Przerażona Rodowicz ujawnia: „Bałam się o życie”
  3. Gwiazdor Rancza jest załamany. Los zgotował mu piekło, jego horror trwa
  4. Twój pies nie umie bez Ciebie żyć? Wiemy, jak możesz sobie z tym poradzić

Znane Polki, które związały się z milionerami [ZDJĘCIA]

Gwiazdy relaksują się w bikini. Jak ich figura na lato? [ZDJĘCIA]