Na wielu nośnikach pamięci, które należeć miały do Mariusza Trynkiewicza, odnaleziono liczne materiały pedofilskie. Według dziennikarzy RMF FM mężczyzna usłyszy kolejne zarzuty, więc istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że będzie musiał z ośrodka w Gostyninie wrócić do więzienia.

Prokuratura zdradziła mediom, że łącznie odnaleziono 68 nośników pamięci, które zawierały materiały pornograficzne z udziałem dzieci poniżej 15. roku życia. Były to między innymi telefony komórkowe, płyty CD, laptopy i pendrive’y. Same materiały bardzo dobrze zaszyfrowano. Służbom udało się jednak dotrzeć do właściwych, ukrywanych przez pedofila treści.

Mariusz Trynkiewicz, którego kara śmierci została zmieniona w 25 lat pozbawienia wolności, po ich odsiedzeniu przebywa obecnie w ośrodku w Gostyninie. Media spekulują jednak, że jeżeli realnie prokuratura podejmie się postawienia pedofilowi zarzutów, prawdopodobnie będzie on musiał powrócić do więzienia. Wcześniej czeka go jednak bardzo głośny, kontrowersyjny proces, którym będzie pewnie żyła cała Polska, chcąc dopilnować odpowiedniego ukarania człowieka, który przez lata krzywdził naprawdę wiele bezbronnych dzieci.

...

Zobacz również