Nie zdążyłaś z zakupami? Nie tylko Rossmann zaskoczył promocjami

Nie zdążyłaś z zakupami? Nie tylko Rossmann zaskoczył promocjami Źródło: Fot. Wikimedia Commons (Javid44) - Pixabay (GREGOR)

O zaciekłych walkach o przecenione produkty głośno jest przynajmniej od miesięcy. W ostatnim czasie do sklepowych szarpanin doprowadziły także obniżki cen w Rossmannie. Chyba jednak nie warto było walczyć w drogerii o wymarzone produkty, skoro bardzo podobną ofertę zaproponowała klientom inna, nieco mniej popularna w Polsce, sieć.

Obniżki cen w Rossmannie sprowokowały gigantyczną liczbę kobiet do wybrania się na ogromne zakupy. Nie wszystkie zdołały jednak zdobyć upragnione produkty z powodu skali zainteresowania ofertą. W mediach społecznościowych pojawiło się naprawdę wiele postów informujących o agresywnych zachowaniach w drogeriach. Niektóre klientki narzekały na poodkręcane oraz zniszczone produkty, które docelowo wcale nie miały być testerami. Jak się jednak okazuje, promocja wcale nie musiała być warta takiego poświęcenia. Bardzo korzystne obniżki cen znaleźć można bowiem także na przykład w drogeriach Kontigo, które oferują cykliczne wyprzedaże komercyjnych, popularnych, produktów, ale także kosmetyków typowo niszowych, wykonanych jedynie z naturalnych składników. Sieć nie jest aż tak popularna, dlatego też nie przyciągnęła ogromnych tłumów.

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News