Nie wychodźcie z domów! Toksyczna chmura nad polskim miastem

Nie wychodźcie z domów! Toksyczna chmura nad polskim miastem

Nad jednym z polskich miast roztacza się ogromna toksyczna chmura. To do wszystkich mieszkających w pobliżu: nie wychodźcie z domów!

Pożar hali magazynowej w Radomiu doprowadził do jej zawalenia się i rozprzestrzenienia się ogromnej, czarnej chmury nad miastem. W wyniku działania ognia nikt nie zginął, ale opary, które wywołał, są toksyczne. Spłonęły m.in. tworzywa sztuczne. ZOBACZ TAKŻE: Gigantyczny pożar po Kuchennych Rewolucjach, setki ludzi zagrożonych, Gessler przerażona (video)

Toksyczna chmura

Paląca się hala sąsiaduje z drugim budynkiem, który także może ulec pożarowi. Na miejscu pracuje aż 40 zastępów straży pożarnej. Poddane działaniu płomieni tworzywa sztuczne i chemikalia, wytwarzają toksyczny i trujący dym, który może być niezwykle szkodliwy dla człowieka. Nad miastem rozpościera się ogromna, toksyczna chmura. Służby apelują o niewychodzenie z domu, ponieważ może to grozić silnym zatruciem. ZOBACZ TAKŻE: Zamieszki w Radomiu. KOD bił się z narodowcami! (VIDEO) - Zawaleniu uległ dach, działania prowadzone są tylko z zewnątrz przy użyciu podnośników hydraulicznych. Do hali przylega drugi budynek, istnieje zagrożenie, że pożar może się rozprzestrzenić - powiedział TVN24 Konrad Neska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. https://www.youtube.com/watch?v=8GrAikw90Es źródło: gazeta.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News