Nigdy nie wpisuj tego w Google! Będziesz mieć poważne problemy

Nigdy nie wpisuj tego w Google! Będziesz mieć poważne problemy

Google to wyszukiwarka, z której korzystamy wszyscy praktycznie codziennie. Czasem dlatego, że chcemy wyszukać potrzebne nam informacje. Innym razem chcemy dostarczyć sobie prostej rozrywki. Pamiętajcie jednak, by nie wpisywać tych słów! Możesz się mocno zdziwić lub nawet przerazić!

Istnieje mnóstwo rzeczy, której lepiej nie "googlować". Część słów, choć mogą wydawać się nieszkodliwe i jak najbardziej normalne, skutkują zaskakującymi rezultatami. Można się przerazić tak, że przez długi czas będziemy mięli problem ze snem! Pierwsza rzecz, której nie wypada wyszukiwać, jeśli chce się przeżyć spokojnie noc, to "Clock spider". Po wejściu w zdjęcia google pod tym hasłem wyświetla się nam olbrzymi, włochaty pająk ukryty za zegarkiem. To może przerazić każdego. Podobnie nie radzimy wyszukiwać hasła "robaki na łóżku" lub "robaki w domu". Gdy zobaczymy te insekty, nawet jeśli tylko na zdjęciu w internecie, szybko przeprowadzimy akcję "czyszczenia" w całym domu!

Google może cię zaskoczyć - tych rzeczy lepiej nie wyszukuj

Kolejne ciekawe hasło z przerażającym rezultatem to "mokra koala". Spokojnie - jest to tylko efekt zabawy grafika! Mimo wszystko może przyprawić bardziej wrażliwe osoby o koszmary nocne. Mało komu przychodzi do głowy wyszukiwanie hasła "trypofobia", przede wszystkim dlatego, że ten lęk jest jednym z mniej znanych. Osoba z trypofobią boi się bowiem... skupiska małych otworów. Zaskakujące? Być może, jednak gdy przyjrzymy się fotografiom pod tym hasłem, szybko okaże się, że nas też zaczyna to przerażać. Przerażające, choć zdecydowanie bardzo uświadamiające, są zdjęcia, które wyszukujemy wpisując "płuca palacza". Za to najbardziej przerażające, mimo swoich niewielkich gabarytów, zwierzę wodne znajdziemy pod frazą "minogokształtne" lub "minogi".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jedziesz na wakacje za granicę? Popełniasz moralne przestępstwo i przyczyniasz się do śmierci zwierząt
  2. Bardzo dziwne zjawiska w noc po śmierci Kory. Jak to wyjaśnić?
  3. Restauracje upadają jedna za drugą! Kuchenne Rewolucje sieją spustoszenie
  4. Pierwsza Dama Syrii ma raka piersi. Cały świat przesyła wyrazy współczucia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News