Najbardziej znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski zajmuje się poszukiwaniem zwłok osób zaginionych, ale przepowiada również polityczną przyszłość. Wiele osób nie wierzy w autentyczność nadprzyrodzonych mocy człuchowianina. Niektóre jednak z jego przewidywań sprawdziły się.

Jackowski zrobił karierę na przewidywaniu przyszłości. Prywatnie interesuje się polityką, tak więc wiele jego wizji dotyczy właśnie jej. Fakt, że często miał rację, przyprawia sceptyków o dreszcze.

ZOBACZ TAKŻE: Przerażająca wizja jasnowidza. Oto co stanie się po śmierci Kaczyńskiego

Spełnione proroctwa.

Jasnowidz z Człuchowa trafie przewidział wiele wydarzeń, które zatrzęsły światem i Europą. Po pierwsze nie pomylił się co do wystąpienia kryzysu gospodarczego w 2008 roku. Następnie przewidział „początek rozpadu” Unii Europejskiej spowodowanego kryzysem imigracyjnym, a co za tym idzie także nawiązanie współpracy jednoczącej Europę Środkową.

Choć nie miał racji, jeśli chodzi o utrzymanie się PO u władzy, poprawnie odgadł przeszłość Pawła Kukiza, który odniósł niespodziewany sukces w wyborach prezydenckich i parlamentarnych.

Jackowski wiele mówił również o tajemniczej śmierci Andrzeja Leppera. Według jasnowidza, były wicepremier w rządzie PiS nie popełnił samobójstwa, tylko go zamordowano. To zdaniem zwolenników teorii o „cichym samobójcy” również sprawdzona przepowiednia. Słynny jasnowidz przewidział również rekonstrukcję rządu Prawa i Sprawiedliwości, która wstrząsnęła polską polityką kilka dni temu.

Jackowski ma również na swoim koncie kilka sukcesów niezwiązanych z polityką. Poszukująca swojego zwierzaka domowego rodzina z Siemianowic Śląskich, odnalazła go dzięki pomocy jasnowidza. W grudniu 2010 roku z kolei przewidział trzęsienie ziemi, jakie nawiedziło Japonię rok później.

ZOBACZ TAKŻE: Przerażająca wizja najsłynniejszego jasnowidza! Zima, która nadejdzie to będzie koszmar

źródło: onet.pl

Jak Tusk radzi sobie w Brukseli? Internauci nie zostawiają na nim suchej nitki! [MEMY]

9 największych kompromitacji rządu PiS

 

...

Zobacz również