Nie uwierzysz, czyim mężem jest ten PAKER. W Polsce zna ją każdy

Nie uwierzysz, czyim mężem jest ten PAKER. W Polsce zna ją każdy

Gwiazda polskiego show-biznesu pęka z dumy. A jest się czym pochwalić, bo jej mąż odniósł kolejny sukces na zawodach dla kulturystów w Rumunii. Marcin Łopucki został właśnie podwójnym mistrzem świata. 

Marcin Łopucki jest trenerem fitness. Od 2009 roku jest w związku małżeńskim ze słynną polską aktorką, Katarzyną Skrzynecką. Para doczekała się córeczki Alkiji. Marcin ma jeszcze dwoje dorosłych dzieci z poprzedniego związku. Łopucki realizował swoją pasję przy pełnym wsparciu najbliższych. Rodzina podziwia go za wytrwałość w bardzo restrykcyjnej, sportowej diecie, na której jest od kilkudziesięciu lat i zaangażowanie z jakim oddaje się kulturystyce. Na tytuł Mistrza świata ciężko pracował przez 20 lat. Nie miał dni wolnych od treningów, ćwiczył nawet kiedy był na wakacjach w Grecji, w 40-stopniowym upale. Mnóstwo potu, poświęceń i wyrzeczeń zaowocowało absolutnym sukcesem. 11 listopada Łopucki reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w Rumunii - WORLD MASTERS CHAMPIONSHIP 2017. Katarzyna Skrzynecka pęka z dumy, co opisuje na swoim profilu na Facebooku: "AAAAAAA!?MARCIN ŁOPUCKI WŁAŚNIE ZOSTAŁ MISTRZEM ŚWIATA 2017 MASTERS CLASSIC BODYBUILDING  ZŁOTOOOOO ? a jam skromną żoną Jego Wysokości "W wywiadzie dla Faktu aktorka mówi:

– Marcin spełnił największe zawodowe marzenie swojego życia, a jego marzenia są moimi. Osiągnął najwyższe podium jakie sportowiec może zdobyć - Tytuł Mistrza Świata. (...) Na to ZŁOTO ciężko zapracował przez 20 lat zawodowego sportu. Dla nas zawsze jest najlepszy i jedyny.

Wspólne zdjęcia pary można obejrzeć na Instagramie i
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News