Gwiazda polskiego show-biznesu pęka z dumy. A jest się czym pochwalić, bo jej mąż odniósł kolejny sukces na zawodach dla kulturystów w Rumunii. Marcin Łopucki został właśnie podwójnym mistrzem świata. 

Marcin Łopucki jest trenerem fitness. Od 2009 roku jest w związku małżeńskim ze słynną polską aktorką, Katarzyną Skrzynecką. Para doczekała się córeczki Alkiji. Marcin ma jeszcze dwoje dorosłych dzieci z poprzedniego związku.

Łopucki realizował swoją pasję przy pełnym wsparciu najbliższych. Rodzina podziwia go za wytrwałość w bardzo restrykcyjnej, sportowej diecie, na której jest od kilkudziesięciu lat i zaangażowanie z jakim oddaje się kulturystyce.

Na tytuł Mistrza świata ciężko pracował przez 20 lat. Nie miał dni wolnych od treningów, ćwiczył nawet kiedy był na wakacjach w Grecji, w 40-stopniowym upale. Mnóstwo potu, poświęceń i wyrzeczeń zaowocowało absolutnym sukcesem. 11 listopada Łopucki reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w Rumunii – WORLD MASTERS CHAMPIONSHIP 2017.

Katarzyna Skrzynecka pęka z dumy, co opisuje na swoim profilu na Facebooku:

„AAAAAAA!💖MARCIN ŁOPUCKI WŁAŚNIE ZOSTAŁ MISTRZEM ŚWIATA 2017 MASTERS CLASSIC BODYBUILDING 
ZŁOTOOOOO 🏅
a jam skromną żoną Jego Wysokości
W wywiadzie dla Faktu aktorka mówi:

– Marcin spełnił największe zawodowe marzenie swojego życia, a jego marzenia są moimi. Osiągnął najwyższe podium jakie sportowiec może zdobyć – Tytuł Mistrza Świata. (…) Na to ZŁOTO ciężko zapracował przez 20 lat zawodowego sportu. Dla nas zawsze jest najlepszy i jedyny.

Wspólne zdjęcia pary można obejrzeć na Instagramie

i

Czy to najseksowniejsze polskie bliźniaczki? Robią prawdziwą furorę w świecie fitnessu!

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]

Zobacz również