Nie uwierzysz co jest w środku mebli z Ikei. "Sparaliżowało mnie"

Nie uwierzysz co jest w środku mebli z Ikei. "Sparaliżowało mnie" Źródło: flickr.com

Meble z Ikei to prawdziwe hity sprzedażowe. Obecnie wielu Polaków ma w swoich domach chociaż jeden mebel kupiony w tej sieciówce. Mało kto jednak zastanawia się nad tym, co kryje się w środku mebli z Ikei. Zaskoczenie może być naprawdę ogromne.

W sieci ogromną popularność zdobył wpis Brytyjczyka, Jamesa Suttera, który postanowił podzielić się swoimi wrażeniami związanymi z przeróbką mebli z Ikei. Jak napisał Sutter, planował modyfikację mebli z sieciówki. W tym celu zabierał się już do przecięcia na pół blatu od biurka, które zakupił. Kiedy jednak odkrył, co kryje się we wnętrzu elementu, przeżył prawdziwy paraliż. Nie spodziewał się, że ujrzy taki widok. ZOBACZ TAKŻE: IKEA doprowadziła chrześcijan do szału! Gigant na święta "przekroczył granicę"

W środku mebli z Ikei

Jak mówi Sutter, kiedy rozbroił blat, wyszło na jaw, że drewno wcale drewnem nie jest. Środek blatu okazał się bowiem kawałkami sklejki z zewnątrz i masą kartonu w środku. Podkreślił, że zawsze wiedział, że meble z Ikei nie są z prawdziwego drewna. Kiedy jednak okazało się, że "deski" z tego sklepu nie mają z drewnem prawie nic wspólnego, sparaliżowało go. - Zawsze wiedziałem, że meble z Ikei nie są z prawdziwego drewna. Zakładałem, że to sztuczna deska z okleiną na wierzchu, cokolwiek. Ale ludzie! Drewno z Ikei okazuje się po prostu kartonem! Sparaliżowało mnie! - alarmuje mężczyzna. Opublikowanie zdjęć w sieci wywołało niemałą burzę. Wielu komentatorów twierdzi, że Ikea nabija ludzi w butelkę, sprzedając takie podróbki drewna. Zżymają się, że sklep po prostu zbija fortunę na oszustwie. Pojawili się jednak i tacy, którzy tłumaczą, że taka struktura nazywana jest "plastrem miodu", a Ikea ma na niej bazować, gdyż jest znacznie bardziej przyjazna dla środowiska. Mebli z Ikei twitter.com/jameslsutter Mebli z Ikei twitter.com/jameslsutter ZOBACZ TAKŻE: Ikea wycofuje produkty. Z ich powodu NIE ŻYJE już 8 dzieci źródło: fakt.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News