Środowiska partii rządzącej są do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nastawione wybitnie negatywnie. Mimo to, zwolenników akcji Jurka Owsiaka nie brakuje. Nie spodziewalibyśmy się jednak, że władza zaatakuje biorące w akcji dzieci!

To obrzydliwe! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 26 lat łączy ludzi w całej Polsce. To akcja charytatywna, która rozgrzewa wszystkich, a w rezultacie pomaga naprawdę wielu potrzebującym.

ZOBACZ TAKŻE: Ciarki wstydu. Cała Europa zażenowana wpisem Szydło o WOŚP

Władza niszczy WOŚP

Niestety, od lat władza mniej lub bardziej subtelnie bojkotuje WOŚP. Przepędzanie zbierających pieniądze wolontariuszy spod większości kościołów to już ponury standard.

Niedawno również Jurek Owsiak został „wypędzony” ze swoją akcją z Telewizji Polskiej, która od początku jego działalności promowała i emitowała Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wydawać by się mogło, że to dość rzucania kłód pod nogi Owsiakowi i jego wolontariuszom. Nic bardziej mylnego! Teraz rządzący przeszli samych siebie. Tak władza niszczy WOŚP.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieje się! Rozróba, policja ruszyła na zbierających na WOŚP

Pokrzywdzone dzieci

W Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy od zawsze chętnie udział biorą dzieci, które dzielnie zbierają pieniążki dla innych, potrzebujących maluchów. Powinno się je wspierać w tych ludzkich odruchach, ale dorośli, rządzący ludzie zamiast tak do tego podejść, wolą dzieciom utrudniać.

W Zamościu wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy praktycznie nie widać. Przede wszystkim nie ma ich na Starówce, na której pojawia się najwięcej osób, które potencjalnie moglłyby wesprzeć Orkiestrę.

ZOBACZ TAKŻE: Polscy lekarze właśnie dostali CAŁKOWITY ZAKAZ korzystania ze sprzętu WOŚP!

Od zbierających na WOŚP dzieci z Zamościa można dowiedzieć się, że… Szkoły Podstawowe zakazały im oficjalnie kwestowania na Starówce! Trudno zrozumieć taką znieczulicę na krzywdę potrzebujących ze strony ludzi, którzy na co dzień pracują z dziećmi.

Źródło: facebook.com

Za ile Karolak sprzedał gitarę? Nie zgadniesz! 13 najdziwaczniejszych aukcji WOŚP


Po czym poznać, że jesteś wyjątkowo inteligentny? Oto 10 cech!

...

Zobacz również