Nie tylko Pieczyński! CHAJZER właśnie dostał w twarz, wszystko nagrane

Nie tylko Pieczyński! CHAJZER właśnie dostał w twarz, wszystko nagrane

Znany dziennikarz zapamięta to na długo. Filip Chajzer właśnie dostał w twarz, został upokorzony na wizji. Cały internet się z niego śmieje, a wszystko zostało nagrane.

Niedawno wyszła na jaw sprawa gdzie Krzysztof Pieczyński dostał w twarz, o czym pisaliśmy na Pikio.pl, a już kolejna gwiazda telewizji ma problemy. Filip Chajzer również oberwał i to wszystko zostało nagrane. ZOBACZ TAKŻE: Fala hejtu na młodą gwiazdę. Internet szaleje Na antenę TVN wiosną będzie wchodził nowy program. Filip Chajzer dostał tam angaż i będzie go prowadził. Okazuje się, że to spore wyzwanie dla dziennikarza i musi mu sprostać. Stacja wprowadza program pt. "Hipnoza". Uczestnicy będą zahipnotyzowani przez jednego z czołowych hipnotyzerów Artura Makieła. Zawodnicy dostaną swoje role i zadania, a potem będą musieli je wykonać.

Chajzer właśnie dostał w twarz

Stacja zapewnia, że nie tylko uczestnicy, ale i widzowie przeżyją niesamowite doznania podczas programu. Program oczywiście dba o bezpieczeństwo i porządną dawkę humoru. Nie inaczej traktuje ten program Filip Chajzer. Podczas nagrywania jednego z odcinków programu jedna z zahipnotyzowanych uczestniczek rzuciła się na dziennikarza! Zaatakowała go i przyłożyła mu w twarz ręką, w której trzymała pizzę. ZOBACZ TAKŻE: Popek w „Tańcu z gwiazdami”! Nie uwierzycie z kim zatańczy   Źródło: fakt.pl   Następny artykuł