Nie oderwiesz wzroku od monitora. Gwiazda TVP publikuje mega ODWAŻNE zdjęcie z sypialni

Nie oderwiesz wzroku od monitora. Gwiazda TVP publikuje mega ODWAŻNE zdjęcie z sypialni

Wiele gwiazd bardzo dobrze wie, co robić, aby w mediach niezmiennie było o nich głośno. Do grupy tej należy także znana dziennikarka TVP, która pomimo zbliżających się 50. urodzin bardzo lubi chwalić się swoim ciałem w internecie. Tym razem wywołała ogromne kontrowersje, publikując na swym oficjalnym profilu na Facebooku prywatne zdjęcie z... sypialni.

Anna Popek jest bardzo popularna wśród widzów Telewizji Polskiej. Od lat pozostaje ona gwiazdą stacji oraz ulubienicą publiczności. Fakt, że na portalach społecznościowych udało jej się zgromadzić dużą liczbę obserwatorów, nikogo więc nie dziwi.

Zaskakująca odwaga celebrytki

- Rozkoszny basen, fantastyczna sauna, zniewalający masaż. Tymczasem nad Liwcem zapadła noc. Czas by czytać, pisać, marzyć... - podpisała prywatną fotografię popularna dziennikarka Telewizji Polskiej. Intymny post bardzo szybko podbił serca internautów. Chwalą oni w komentarzach zadbane ciało gwiazdy oraz jej otwartość względem fanów. Przeciwnicy postawy Popek twierdzą jednak, że pokazuje ona zbyt dużo po to tylko, aby było o niej głośno w mediach. Dziennikarka zdaje się jednak nie przejmować krytyką, chętnie pozując bez makijażu oraz eleganckich ubrań, w których na co dzień pojawia się na ekranie. Fot. Facebook/Anna Popek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News