Zatrzymany w związku ze śledztwem ws. śmierci jednego ze sportowców działacz rzucił cień podejrzeń na naszego mistrza. Polski olimpijczyk posądzony o stosowanie dopingu.

Szokujące informacje przekazał jeden z działaczy sportowych. Zgodnie z nimi sławny polski olimpijczyk miał uciekać się do niedozwolonych metod, by osiągać sukcesy sportowe.

Polski olimpijczyk posądzony o doping

ZOBACZ TAKŻE: Sportowcy na Igrzyskach w żałobie. Nagła śmierć olimpijczyka

Nazwisko naszego medalisty olimpijskiego przewija się w aktach prokuratury.

Chodzi o zdobywcę brązowego medalu w RIO, jednego z najwybitniejszych polskich kolarzy Rafała Majkę.

Jego nazwisko pojawiło się w kontekście głośnej sprawy śmierci młodego kolarza z Litwy Linasa Rumsasa.

Del Nista posądza Polaka

ZOBACZ TAKŻE: Wszyscy mieli nadzieję, że przetrwa. NIE ŻYJE polski sportowiec

Andrea Del Nista podejrzewany o zaopatrywanie sportowców w środki dopingujące, który został aresztowany w związku ze śledztwem ws. śmierci litewskiego kolarza posądził Polaka o stosowanie dopingu.

– Del Nista mówi, że kiedy Majka był trenowany przez Fredianiego przyjmował testosteron, a potem wyrzucał fiolki. Del Nista mówi, że Majce zmienił się kształt szczęki, bo gdy bierze się testosteron i hormon wzrostu staje się ona bardziej kwadratowa – powiedział prokuraturze Del Nista.

Rafał Majka to kolarz niemieckiego zespołu Bora-Hansgrohe. Poza brązowym medalem w RIO miał takie sukcesy jak dwukrotne zwycięstwo klasyfikacji górskiej w prestiżowym Tour de France, wygrana jednego etapu we Vuealta a Espana i trzech w tzw. „Wielkiej Pętli”.

Źródło: sport.dziennik.pl

Najpiękniejsze drugie połówki skoczków narciarskich [ZDJĘCIA]

Ci sportowcy zszokowali wszystkich... [ZDJĘCIA]