Doda jest znana z tego, że gdziekolwiek się pojawia, wywołuje duże emocje. Jest to związane z jej osobowością sceniczną i tym w jaki sposób wpływa na swoich fanów. Niedawno na swojego Instagrama wstawiła kontrowersyjne zdjęcie, które w internecie wywołało ostrą dyskusję. 

Na zdjęciu, które wstawiła na Instagramie możemy zobaczyć ją bez makijażu. Warto nadmienić, że w jej przypadku to rzadki widok. Kreuje się na kobietę ostrą i twardą, co podkreśla właśnie stylizacją. Ciemne oczy i głębokie spojrzenie, to elementy jej wizerunku, którymi podbija serca swoich fanów. Do tego dochodzi jej energiczna osobowość, która sprawiła, że w 2011 roku tygodnik wprost wpisał ją na listę 100 najbardziej wpływowych Polaków.

Doda, reakcja fanów na nowy wizerunek

Osoby głęboko zainteresowane życiem Dody momentalnie zareagowały na jej wpis, królowa polskiej muzyki wstawiła kolaż, na którym była w makijażu i bez niego. Jednocześnie zapytała, czy wygląda lepiej. Nie wszystkim to, co pokazała się podobało. Niektórzy fani nie mieli dla niej litości. Szczególnie ostrą krytykę wywołały jej rzęsy, Zarzucano jej to, że są doczepiane.

– Bo to nie make up.to doczepiane sztuczne rzesy i zrobione brwi.ale dla takich pseudogwiazdeczek jak doda to „no make up” „natural” itp. A sztucznosc bije po oczach i tak.ale wiesz..kti madry to zauwazy.a kto glupi i naiwny to bedzie lykal klamstewka dody.a wiadomo ze doda ze sciemy slynie. –

– A przypomniało mi się niedawne porady modowe pani Joanny Horodyńskiej. Jedna z nich brzmiała: nigdy nie maluj się jak Doda. Wiem ,że pani Joanna H. zna się na rzeczy, ale mam zupełnie inne zdanie w tej kwestii niż ona. To smoky do Dody pasuje ( chociaż nie wiem czy tamtej pani chodziło o taki rodzaj makijażu) –

Ze względu na olbrzymią popularność, którą cieszy cię Doda, szybko została wzięta w obronę przez oddanych followersów.

– Doda nie przejmuj sie tymi zazdrosnymi laskami. I z makijażem i bez wyglądasz jak milion dolarów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz konto w tym banku? Szykuje prawdziwą REWOLUCJĘ
  2. Ogromny smutek w Wielkiej Brytanii. Księżna poroniła
  3. Są zdjęcia z planu „The Crown”. Jak wygląda nowa odtwórczyni królowej Elżbiety?
Doda
fot. instagram/screen

Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]


12 najbardziej szokujących rozwodów gwiazd [ZOBACZ!]

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.