Niestety, nie ma już szans na powrót Beaty Tyszkiewicz. Fani zdruzgotani

Niestety, nie ma już szans na powrót Beaty Tyszkiewicz. Fani zdruzgotani

Beata Tyszkiewicz to postać, która przez większość swojego życia wzbudzała duże emocje wszystkich. Najpierw jako młoda kobieta rozpalała zmysły, a wraz z wiekiem zaczęła szokować kontrowersyjnym zachowaniem. Gwiazda i ikona polskiego filmu i serialu zamierza odejść na emeryturę. Po wielu latach na planie filmowym i telewizyjnym gwiazda powiedziała kategoryczne dość. Kto ją zastąpi?

Beata Tyszkiewicz nie miała ostatnio łatwego życia. Gwiazda zmaga się z poważnymi problemami natury zdrowotnej. Jak się okazuje, już nigdy nie wróci do show-biznesu, ani do filmu. Trwająca ponad 60 lat kariera kobiety właśnie się zakończyła. Fani są zrozpaczeni.

Beata Tyszkiewicz żegna się z widzami.

Gwiazda w ciągu ostatnich miesięcy zmagała się z chorobą serca. Po zrezygnowaniu w styczniu ubiegłego roku ze stanowiska jurorki w Tańcu z Gwiazdami , ikona kina poważnie zachorowała. Zawał serca oraz wielomiesięczna rehabilitacja sprawiły, że nad karierą aktorki pojawiło się wiele znaków zapytania. W ostatnim wywiadzie z Super Ekspresem Beata Tyszkiewicz potwierdziła swoje odejście z rodzimej sceny show-biznesu. - Ja się już chyba napracowałam w życiu, nie? Wypada zacząć odpoczywać - powiedziała kobieta. W wywiadzie zaprzeczyła również plotkom, jakoby chorowała na nowotwór: - Bardzo dobrze się czuję. Ja wiem, że przez ostatnie miesiące się różne rzeczy mówi, ale proszę tego nie brać na poważnie. To, że walczę z rakiem, to coś nowego, tego jeszcze nie słyszałam. Na szczęście sprawy szpitalne to już było, minęło- zaznaczyła Tyszkiewicz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kto zastąpi Beatę Tyszkiewicz w Tańcu z Gwiazdami?

Sporo o Tyszkiewicz mówiło się także w kontekście Tańca z Gwiazdami. Po tym, jak w styczniu gwiazda zakończyła współpracę w ramach tego projektu, Polsat zdecydował się na uruchomienie zupełnie nowego formatu tanecznego. Niestety, ale program World of Dance nie przynosi stacji takich zysków i oglądalności, jak jego bardziej popularny poprzednik. W momencie przejścia ikony kina na emeryturę, na stanowisku jury pojawił się wakat, który może zostać przejęty przez jedną z popularniejszych gwiazd TVP i Polsatu. Rafał Szatan, bo to jego nazwisko przewija się w kontekście prowadzenia show, jest w najlepszym momencie swojej kariery. Gwiazdor bryluje w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a także na ekranach TVP, gdzie występuje w "M jak Miłość". Mąż słynnej Barbary Kurdej-Szatan staje więc przed wielką szansą. Czy z niej skorzysta? A może włodarze Polsatu zdecydują się na kogoś innego?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Chrześcijanie się załamią, katolicy zemdleją. Papież Franciszek powiedział, że zniesie…
  2. Wandale zdemolowali rodzinny nagrobek gwiazdy Polsatu! „Sk*rwysyństwo”
  3. Krzyżówka psa z kotem. Kontrowersyjne eksperymenty na zwierzętach? Czy chore ambicje?
  4. Znaki zodiaku, które mają największą słabość do PIENIĘDZY
  5. Oświadczył się na planie „Barw szczęścia”. Fani serialu są zachwyceni
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News