Nie Kaczyński i nie Szydło! Znamy nazwisko NOWEGO PREMIERA

Nie Kaczyński i nie Szydło! Znamy nazwisko NOWEGO PREMIERA

Zaskakujące informacje ponownie wypływają z obozu władzy. Media ponownie podają o planowanych, wielkich zmianach na stanowiskach rządowych, w tym najważniejszym z nich. Nie obejmie ani Kaczyński, ani Szydło. Znamy nazwisko nowego premiera.

O rekonstrukcji rządu mówi się prawie że od samego jego zaprzysiężenia. Skandale i afery jedynie potęgują nacisk społeczeństwa i samych przełożonych, osób zagrożonych na swoich stanowiskach. Teraz ponownie powrócił temat dymisji Prezesa Rady Ministrów. ZOBACZ TAKŻE: Koniec Zjednoczonej Prawicy. „Z naszej strony na pewno” Beata Szydło funkcję premiera pełni od wyborów parlamentarnych w 2015 roku. Fakt, że robi to ona, a Jarosław Kaczyński nawet do tego nie aspirował, był jednym z powodów ówczesnej wygranej Prawa i Sprawiedliwości. Dziś, już po raz kolejny zresztą, mówi się o jej ostatecznym odejściu.

Znamy nazwisko nowego premiera

O rewelacjach z obozu władzy donosi tygodnik "Sieci", w kwestiach stosunków wewnętrznych PiS uchodzący za autorytet. Inaczej niż w przypadku "Newsweeka", który dwa tygodnie temu pisał o rychłym zastąpieniu Szydło przez Kaczyńskiego, pomylił się, zarabiając sporo pieniędzy na swoich przepowiedniach i estetycznej okładce, z wizerunkiem prezesa Prawa i Sprawiedliwości. - Prawie na pewno, bo to jednak trudna układanka - piszą dziennikarze. Tę trudną układankę właśnie zamknąć ma obecny minister finansów, Mateusz Morawiecki. Skąd tygodnik to wie? Można domyślać się, że od swoich informatorów w obozie władzy. Ponadto z Rady Ministrów odejść mają minister cyfryzacji Anna Streżyńska, minister środowiska Jan Szyszko oraz minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. W takiej sytuacji możliwa jest także dymisja szefa resortu obrony Antoniego Macierewicza, którego działania nie są problemem dla kierownictwa partii czy premier, ale także prezydenta RP. Już niedługo możemy być świadkami politycznej rewolucji. ZOBACZ TAKŻE: Beata Szydło wstrząsnęła Polską. To KONIEC obecnego rządu, zwolennicy PiS zdruzgotani źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News