Niesamowite odkrycie na dnie Oceanu Indyjskiego. Grupa nurków zanurzyła się w głębiny, by odnaleźć wrak samolotu. Zamiast tego natrafili na coś całkiem innego. Byli zaskoczeni swoim znaleziskiem, od którego biła tajemnicza aura.

Nurkowie udali się w tonie wody Oceanu Indyjskiego. Na dnie mieli rozejrzeć się za wrakiem samolotu. Okazało się jednak, że o wiele ciekawszym znaleziskiem była 3-metrowa figura Matki Boskiej.

Cud czy oszustwo?

Nikt nie wie, skąd ciężki posąg znalazł się na dnie oceanu. Jak widać na nagraniu, figura jest nienaruszona. Nie wiadomo, jak długo stoi w wodzie. Co więcej, nurkowie byli zaskoczeni niesamowitą aurą bijącą od Matki Boskiej.

Wrażenie magiczności figury spotęgowało znalezisko, którego dokonano u dołu podobizny. Okazało się, że tam zamiast wodorostów rosną… róże. Nurkowie byli po prostu zszokowani odkrytym na dnie oceanu skarbem.

W sieci jednak już pojawiły się oskarżenia pod adresem ekipy nurków, że cała akcja to oszustwo. Jak wskazują internauci, ci chcieli wywołać jedynie zamieszanie i zdobyć rozgłos. Co więcej, róży, o których mówią nurkowie nie widać na filmie. Nie zmienia to jednak faktu, że ich nagranie obejrzano już niemal 300 tys. razy.


źródło: wsedno24.pl

12 znanych ludzi, którzy przeszli na inną religię


Czy muzułmanie chcieli przerobić tę katedrę na meczet?

...

Zobacz również