Brytyjskie media żyją historią wrażliwego chłopaka z Newcastle, który przegrał walkę z depresją. Niall Paraskos pozostawił po sobie wyciskającą łzy z oczu notkę i rzucił się z mostu. Rodzina jest zdruzgotana. 

Niall był stopniowo wyniszczany przez depresję. Złudnym lekarstwem były dla niego narkotyki takie jak ekstazy czy MDMA. Niestety odurzające środki jedynie pogłębiały jego cierpienie i doprowadziły do samobójstwa. Koroner orzekł, że przed samym samobójstwem również zażył MDMA.

Rodzina chłopaka jest zdruzgotana. Matka Rosemary przyznaje, że nigdy nie będzie już tą samą osobą, a współlokatorzy Sam i George zadręczają się przekonując, iż mogli zrobić więcej. Niestety Niall zawsze odrzucał pomoc odpowiadając, że sam musi poradzić sobie z problemem. Jednak bliscy mieli powody, by podejrzewać, iż chłopak chce się zabić. Gdy jego stan bywał najcięższy, chodził na most i patrzył się w dal. Raz nawet próbował się zabić, ale w ostatnim momencie zrezygnował.

...

Zobacz również

 – Chciałem tylko szczególnie podziękować moim trzem aniołom, bez których nie dotarłbym tak daleko oraz wszystkim przyjaciołom z Leeds, którzy w ostatnim czasie okazali się być wspaniałymi ludźmi. Zawsze otwieraliście przede mną drzwi… ale niestety w mojej godzinie potrzeby SMS-y to za mało, potrzebowałem emocjonalnego i fizycznego kontaktu by się uratować. Moi współlokatorzy zdecydowali, że to nie ich rola, ale nie winię ich za to. Wyobraźcie sobie mieszkać pod jednym dachem z kimś kto chce popełnić samobójstwo. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali mi w tym trudnym czasie i wcześniej, gdy życie było dzięki nim błogosławieństwem. Niech nikt nie obwinia się za to co się stało – napisał w ostatnim poście.
38388UNILAD imageoptim facebook 1 Student With Depression Writes Heartbreaking Final Facebook Status