Nie będzie Sylwestra z TVP!? Kurski totalnie załamany

Nie będzie Sylwestra z TVP!? Kurski totalnie załamany

Jacek Kurski niesamowicie cieszył się z przyjazdu Luisa Fonsiego na Sylwestra TVP w Zakopanem. Jednak twórca popularnego "Despacito" rujnuje jego złote plany i stawia Telewizji Polskiej twardy warunek, bez którego spełnienia cała impreza stoi pod wielkim znakiem zapytania. Kurski jest załamany obrotem spraw.

Impreza Sylwestrowa TVP rok temu cieszyła się największą popularnością. W tym roku jeszcze lepszy wynik miała zapewnić obecność twórcy letniego megahitu "Despacito" - Luisa Fonsiego. Wydarzenie stoi jednak pod znakiem zapytania, co wyraźnie doprowadza Jacka Kurskiego do szewskiej pasji. ZOBACZ TAKŻE: Cover „Despacito” po polsku HITEM sieci. „Lepsze od oryginału” (VIDEO)

Ultimatum

Muzyk postawił TVP twardy warunek. Mianowicie, aby odbył się jego występ w Zakopanem obowiązywać ma całkowity zakaz robienia mu zdjęć. Na razie nie wiadomo, jak organizatorzy wyegzekwują to od publiczności. Wiadome jednak, że krzyżuje to całkowicie plany Jacka Kurskiego co do zorganizowania całej imprezy. Jak na razie wiemy jaką stawkę Fonsi otrzyma za swój występ, z którego na pewno nie wyniesiemy pamiątek w postaci fotografii gwiazdy. Luis dostanie 450 tys. zł.

Nie będzie Sylwestra z TVP?

Taki zwrot akcji tuż przed samą imprezą stawia całą imprezę pod ogromnym znakiem zapytania. Tak sromotna klęska TVP może sprawić, że Polacy wcale nie będą się bawić razem z publiczną, tylko wybiorą konkurencyjne imprezy. To byłoby równoznaczne z porażką Jacka Kurskiego. ZOBACZ TAKŻE: Dzisiaj Sylwester! Jak pić, żeby nie mieć kaca? Oto kilka sposobów Źródło: wmeritum.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News