Musimy pożegnać Nicolasa Cage'a. Legenda kina odchodzi

Musimy pożegnać Nicolasa Cage'a. Legenda kina odchodzi Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Nicolas Cage jest jednym z najbardziej znanych hollywoodzkich aktorów oraz bohaterem niezliczonych graficznych przeróbek wykonywanych przez internautów z całego świata. Kultowy artysta zapowiedział jednak niestety, kiedy zamierza zakończyć swoją przygodę z występami na dużym ekranie.

Cage rozpoczął poważną aktorską karierę w 1982 roku. Wystąpił wtedy w filmie "Beztroskie lata w Ridgemont High". Później kolejne propozycje zawodowe posypały się już lawinowo.

Nicolas Cage: zawodowa historia

Aktor zdobył wiele prestiżowych nagród filmowego świata. W 1996 roku otrzymał Oscara za rolę w obrazie "Zostawić Las Vegas". Za tę kreację uhonorowano go także Złotym Globem. Ostatecznie Cage stał się kultową postacią doby internetu i popkultury. Memy z jego udziałem od lat pojawiają się bowiem na najpopularniejszych portalach społecznościowych.

Kiedy artysta zniknie sprzed kamery?

Fani są więc niezwykle zasmuceni informacją, którą aktor zdecydował się podzielić ze światem. Ujawnił bowiem, kiedy planuje pożegnać się z aktorstwem. - Mam zamiar kontynuować to przez kolejne trzy lub cztery lata, a następnie chciałbym bardziej skupić się na reżyserii - wyznał oficjalnie Cage.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Po „cudownych” lekach i ziemniakach masło za 35 zł. Lewandowska przytłoczona falą hejtu
  2. Pazura wycofuje się z życia publicznego. Pilnie potrzebuje pomocy lekarzy
  3. Fani są przerażeni. Wojciechowska odmawia pomocy lekarzy
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News